Trucklight auto-onderdelen
Rechts voor, Transparent, P21W
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, Oranje
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, Transparent, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | PY21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H7, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch), Zonder afregelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder pakking, rechts
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Zonder pakking
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, rechts, Links
| Modeljaar vanaf | 1991 |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met contourlicht, Met navigatielicht, LED
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Lichtfunctie | Met contourlicht, Met navigatielicht |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Lengte [mm] | 39 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lamptype | LED |
| Kleur | Oranje, rood, wit |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Links, rood, wit
| Inbouwplaats | Links achter |
| Kleur | Rood, wit |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links achter, rood, wit
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
| Kleur | Rood, wit |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Links, Transparent, rood
| Inbouwplaats | Links achter |
| Kleur | Transparent, rood |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links achter, Transparent, rood
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
| Kleur | Transparent, rood, geel, wit |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting, Met zijlichten, met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Links, Met kentekenplaatverlichting, LED
| Inbouwplaats | Links achter |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links onder, Links, H7/H1, PY21W
| Inbouwplaats | Links onder |
| Lamptype | H7/H1, PY21W, W5W |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links voor, Transparent
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
Rechts voor, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
Rechts, Links, Transparent, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | PY21W |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Rechts, Links, Oranje, E12 6069
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Oranje |
| Controleteken | E12 6069 |
| Lamptype | P21W |
| Lichtschijfkleur | Geel |
Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
Rechts, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
Rechts, H15, H7, zwart
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H15, H7 |
| Behuizingskleur | Zwart |
6x0,75, 1x1, PU (Polyurethaan)
| Werklengte [m] | 3,5 |
| Max lengte [mm] | 4 |
| Doorsnede van de geleider [mm²] | 6x0,75, 1x1 |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
Links, Voor, H1, Transparent
| Inbouwplaats | Links, Voor |
| Lamptype | H1 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
Links voor, LED, zwart
| Inbouwplaats | Links voor |
| Voor fabrikant | LED |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
