Trucklight auto-onderdelen
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Grijs, Zonder gloeilamp, Voor, Links
| Behuizingskleur | Grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Inbouwplaats | Voor, Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, Links, Transparent, PY21W
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | PY21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, SCANIA "R", LED
| Inbouwplaats | Links voor |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor fabrikant | SCANIA "R", LED |
| Lamptype | LED |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, W5W, Oranje, Zonder afregelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, PY21W, H7, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zwart, chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, PY21W, H7, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, H7 |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H7/H1, H7, E1 2418
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Controleteken | E1 2418 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H7/H1, W5W, H7
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1, W5W |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Draaiknop activering, Links, H4, Oranje
| Besturingstype | Draaiknop activering |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zilver |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7/H1, PY21W, W5W
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1, PY21W, W5W |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7/H1, PY21W, W5W
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1, PY21W, W5W |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7/H1, W5W, H7
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1, W5W |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H7/H1, Zonder afregelmotor voor LWR, zilver
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zilver |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, W5W, H1/H1
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | W5W, H1/H1 |
| Vorm | Vijfkant |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H7/H1, PY21W, W5W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1, PY21W, W5W |
| Knipperlamp kleur | Oranje, Transparent |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zilver, chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H7/H1, H7, Met daglicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, PY21W, W5W, H4
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, W5W, H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, PY21W, W5W, H7
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7, H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, PY21W, Transparent, Zonder afregelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, PY21W, H7, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
LED, wit, rechts, Links
| Hoogte [mm] | 40 |
| Lengte [mm] | 100 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, rechts, Links
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links achter, rood, wit
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
| Kleur | Rood, wit |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DIN-Connector, rechts, rood, geel
| Diepte [mm] | 86 |
| Aansluittechniek | DIN-Connector |
| Boutdiameter [mm] | 8 |
| Boutafstand [mm] | 152 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Breedte [mm] | 340 |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Kleur | Rood, geel |
| Lamptype | Voor sokkelgloeilamp |
| Lichten-bouwtype | 5-kamerlicht |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting, Met zijlichten, Met reflector, met contourlicht, Met achteruitrijlicht, met achterlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder achteruitrijlicht, Zonder kentekenplaatverlichting, Oranje
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichtfunctie | Zonder achteruitrijlicht, Zonder kentekenplaatverlichting |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
| Lamptype | Voor sokkelgloeilamp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, rood, wit, Met zijlichten
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood, wit |
| Lichtfunctie | Met zijlichten, met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED, voor sokkelgloeilamp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rood, wit, Links achter, Links
| Kleur | Rood, wit |
| Inbouwplaats | Links achter |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rood, Links achter, Links
| Kleur | Rood |
| Inbouwplaats | Links achter |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
