Trucklight auto-onderdelen
Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met remlicht
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lamptype | R5W, P21W |
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Controleteken | ECE, E4 9810, E4 9809, E4 4060, E4 3179 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, rood, wit, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Kleur | Rood, wit |
| Lamptype | LED |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Midden, rood, Met remlicht, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Kleur | Rood |
| Lichtfunctie | Met remlicht |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links
| Hoogte [mm] | 130 |
| Breedte [mm] | 500 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor
| Inbouwplaats | Voor |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Transparent, Gloeilampfitting
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, Transparent, P21W
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3x6, Met stekker, PU (Polyurethaan)
| Werklengte [m] | 3,5 |
| Max lengte [mm] | 4 |
| Aantal contacten | 3 |
| Doorsnede van de geleider [mm²] | 3x6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H11, Transparent
| Inbouwplaats | Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H11 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch), Zonder afregelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H7/H1, PY21W, H7
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1, PY21W |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, wit, rechts, Links
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met contourlicht, Halogeen, rood, wit
| Hoogte [mm] | 68 |
| Breedte [mm] | 37 |
| Lengte [mm] | 42 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met contourlicht |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Kleur | Rood, wit |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, rechts, Bovenaan, Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Links, Transparent, rood
| Inbouwplaats | Links achter |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Kleur | Transparent, rood, geel, wit |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met zijlichten, met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links achter, Links, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Voor, geel, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | W5W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ORIGINAL, OEM, geel
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Gatdiameter [mm] | 4,2 |
| Breedte [mm] | 73 |
| Lengte [mm] | 165 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Voor, Montage aan zijkant, rechts |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | H1 |
| Lichten-bouwtype | FF |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Oranje, H21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | H21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CERTIFIED QUALITY, rechts, Transparent, LED
| Lengte [cm] | 2,5 |
| Hoogte [cm] | 2,7876 |
| Breedte [cm] | 2,0907 |
| Kwaliteit | CERTIFIED QUALITY |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Werklengte [m] | 3,5 |
| Max lengte [mm] | 4 |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE, E1 3250, E1 3243
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Inbouwplaats | Links |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Controleteken | ECE, E1 3250, E1 3243 |
| Lamptype | H11 |
| Lichten-bouwtype | FF |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Artikelnummer paar | 1ND 010 223-221 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
