Trucklight auto-onderdelen
Rechts, Montage aan zijkant, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Rechts, Montage aan zijkant |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, Voor, Links, Transparent
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Voor, Links |
| Kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Controleteken | E1 1788 |
| Lamptype | PY21W |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Links, rood, met achterlicht
| Inbouwplaats | Links achter |
| Kleur | Rood |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Links achter |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, wit, LED, Gloeilampfitting
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | LED, Gloeilampfitting, PY21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Oranje
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
LED, wit, Cabinedak
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Cabinedak |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, H1, E3 02B 00HR 2241, rechts
| Lamptype | H3, H1 |
| Voldoet aan ECE norm | E3 02B 00HR 2241 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H11, Transparent, zwart
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | H11 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, H11, Transparent
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | H11 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, P21W, H1
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | P21W, H1 |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Controleteken | E1 3411 |
| Lichten-bouwtype | LED, Halogeen, FF |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, voor dimlicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7, Zonder afregelmotor voor LWR, chroom
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H21W, PY21W, H7/H7
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H21W, PY21W, H7/H7 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met positielicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H7/H1, Oranje, Zonder afregelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1 |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zilver |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder pakking, rechts
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links achter, Links
| Diameter [mm] | 105 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IP5KX9K, Schroefaansluiting, Inbouw, Met navigatielicht
| Aantal LED's | 2 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Lengte [mm] | 100 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5KX9K |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting, Inbouw |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Inbouwplaats | Voor, rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, Links
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, wit, Links
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links achter, rood, wit
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
| Kleur | Rood, wit |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links achter, Oranje, rood
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
| Kleur | Oranje, rood, wit |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting, Met zijlichten |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met schroeven, rechts, E1 53384
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Controleteken | E1 53384 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, rood, wit, Zonder kentekenplaatverlichting
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood, wit |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting, met mistachterlicht |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
| Lamptype | Voor sokkelgloeilamp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
