Trucklight auto-onderdelen
Voor, Links, H7/H1, PY21W
| Inbouwplaats | Voor, Links |
| Lamptype | H7/H1, PY21W |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, wit, Met daglicht, chroom
| Inbouwplaats | Links |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, wit, Met daglicht, chroom
| Inbouwplaats | Rechts |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, W5W, H7
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | W5W, H7 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met dimlicht |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H7, chroom
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, PY21W, chroom
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, PY21W, chroom
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, PY21W, chroom
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, PY21W, chroom
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, PY21W, chroom
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, PY21W, chroom
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, wit, Met daglicht, Met navigatielicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, PY21W, W5W, Transparent
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, W5W |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, PY21W, W5W, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, W5W |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, rood
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Kleur | Rood |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met contourlicht, Met navigatielicht, LED, Oranje
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met contourlicht, Met navigatielicht |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Kleur | Oranje |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IP56, met contourlicht, Met navigatielicht
| Geleidingswaarde | 2 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP56 |
| Lichtfunctie | Met contourlicht, Met navigatielicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 1999 |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Voor, Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, Bovenaan, Links
| Spanning (Volt) | 24 |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, Links
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Modeljaar vanaf | 2003 |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, rechts
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Modeljaar vanaf | 2003 |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rood, rechts, Links
| Modeljaar vanaf | 1991 |
| Kleur | Rood |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links achter, rood, wit
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
| Kleur | Rood |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Bovenaan, Links achter, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Bovenaan, Links achter |
| Kleur | Rood, wit |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met knipperlamp |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor pluspool
| Doorsnede [mm²] tot | 35 |
| Batterijklemuitvoering | Voor pluspool |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links achter, Transparent, rood
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
| Kleur | Transparent, rood, geel, wit |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting, Met zijlichten, met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links achter, Transparent, wit
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
| Kleur | Transparent |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links achter, Zonder kentekenplaatverlichting, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0 281 006 028, 0 281 002 999, 0 281 002 709, 0 281 002 468
| Voor OE nummer | 0 281 006 028, 0 281 002 999, 0 281 002 709, 0 281 002 468, 0 281 002 215, 0 281 002 205, 0 261 230 218 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +140 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 0,75 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met steekhulsbehuizing |
| Connectorhuisuitvoering | Connectorhuis |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 200 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
