Trucklight auto-onderdelen
Rechts voor, LED, zwart
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Voor fabrikant | LED |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
Links voor, LED, zwart
| Inbouwplaats | Links voor |
| Voor fabrikant | LED |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
Rechts voor, LED, zwart
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Voor fabrikant | LED |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
Links, Voor, LED, Transparent
| Inbouwplaats | Links, Voor |
| Voor fabrikant | LED |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lamptype | LED |
Vooras links, H7, zwart
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | H7 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Vooras rechts, H7, zwart
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | H7 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Zwart, Transparent, H7, H1
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | H7, H1 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
Zwart, Transparent, H7, H1
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | H7, H1 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
Links, LED, zwart
| Inbouwplaats | Links |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
Rechts, LED, zwart
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zwart |
Rechts, LED, zilver
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zilver |
Rechts, LED, zilver
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Zilver |
Rechts, H4, zilver
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Behuizingskleur | Zilver |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, P21W, H1
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | P21W, H1 |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Controleteken | E1 3411 |
| Lichten-bouwtype | LED, Halogeen, FF |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, voor dimlicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Voor, Links, H7/H1, W5W
| Inbouwplaats | Voor, Links |
| Lamptype | H7/H1, W5W |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Voor, rechts, H7/H1, W5W
| Inbouwplaats | Voor, rechts |
| Lamptype | H7/H1, W5W |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, H7/H1, W5W, H4
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1, W5W, H4 |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zwart |
Links, H7/H7, W5W, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H7, W5W, P21W |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zwart |
Links, PY21W, H7, Transparent
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, H7 |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Chroom |
Rechts, PY21W, H7, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, H7 |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, PY21W, H7, Transparent
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, H7 |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, W5W, Met daglicht, Met regelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, H7/H1, W5W, H7
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1, W5W |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Controleteken | E1 1836 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Rechts, Links, H7/H1, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H7/H1, PY21W, W5W |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, H7/H1, PY21W, W5W
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1, PY21W, W5W |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Behuizingskleur | Chroom |
Rechts, H7/H1, PY21W, W5W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1, PY21W, W5W |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Behuizingskleur | Chroom |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, T4W, H1/H1
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | T4W, H1/H1 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Controleteken | ECE, E1 1600 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen, DE |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met groot licht, Met dimlicht |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder knipperlicht, Met gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 1DL 007 859-011 |
| Behuizingskleur | Zilver |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4
| Aantal | 1 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht |
