Temperatuursensor
Een binnentemperatuursensor regelt de temperatuur binnen de motorruimte. Binnen de motorruimte zorgen de sensoren dat de motor van de auto goede prestaties blijft leveren. De sensoren worden door bekabeling erg goed op elkaar afgesteld dat het al snel te merken is als hier iets mis mee is. Zo kan de auto slechter starten of onregelmatig lopen. Waar de temperatuursensor zich precies bevindt, hangt af van het type auto. Het kan ook zijn dat u uw sensor vervangt en dat deze het nog steeds niet doet, dan kan het zijn dat de bekabeling defect is en deze vervangen moeten worden. Heeft u vragen over temperatuursensoren en wat er precies vervangen moet worden, dan kunt u contact opnemen met onze helpdesk. Als u zeker weet wat u precies moet hebben aan onderdelen, kunt u deze eenvoudig bestellen op carpartsdirect.be
Recht, 03L 906 088 JL, voor turbolader, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 JL |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 610 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Alternatief artikel | 82.242, 82.241A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, 03L 906 088 JN, GENUINE, D-vorm
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 JN |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 600 |
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Alternatief artikel | 82.241A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Gebogen, 045 906 088 G, voor turbolader
| Behuizingskleur | Zwart |
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 045 906 088 G |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.1115 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gebogen, 03P 906 088 A, voor turbolader, GENUINE
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 03P 906 088 A |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 740 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.252A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, 82 00 916 762, voor katalysator
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 82 00 916 762, 4420748 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, 82 00 940 349, na roetfilter
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 82 00 940 349, 4421234 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 660 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.261A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
L Form, GENUINE, voor voertuigen met diesel roetfilter (DPF)
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55190617 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 1490 |
| Kabellengte [mm] | 1270 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met diesel roetfilter (DPF) |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L Form, GENUINE, Ovaal
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55557600 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 1800 |
| Kabellengte [mm] | 1580 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Controleteken | AH |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gebogen, GENUINE, Ovaal, AS
| Vorm | Gebogen |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 1490 |
| Kabellengte [mm] | 1270 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Controleteken | AS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 96436560, 25183654 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 315 |
| Kabellengte [mm] | 180 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitlaatsysteem | Voor voorkatalysator |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gebogen, voor roetfilter
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 4818660, 25183664 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 580 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, Na katalysator, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 1313925 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 540 |
| Kabellengte [mm] | 415 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.275A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gekropt, na roetfilter, GENUINE
| Vorm | Gekropt |
| Voor OE nummer | 855267 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 1120 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Alternatief artikel | 82.277A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gekropt, GENUINE, 82.278A2
| Vorm | Gekropt |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.278A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gekropt, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | Gekropt |
| Voor OE nummer | 855518 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 1110 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gebogen, GENUINE, Ovaal
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 1247484 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 1300 |
| Kabellengte [mm] | 1090 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Alternatief artikel | 82.280A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L Form, GENUINE, Ovaal
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 855870 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 900 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gebogen, GENUINE, Ovaal
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 1247482 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 1150 |
| Kabellengte [mm] | 930 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Alternatief artikel | 82.283A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, voor katalysator
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 96436549, 25183658 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 360 |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gebogen, Na katalysator
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 96439955, 25183659 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.286A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Met kabel, voor voorkatalysator
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Uitlaatsysteem | Voor voorkatalysator |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L Form, Na katalysator, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 25183657 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 190 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Alternatief artikel | 82.291A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5 mm, 19 mm, Driehoekig, zwart
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Geclipst, L Form, A 000 905 06 00
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Buitendiameter [mm] | 18 |
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | A 000 905 06 00, 68068747AB, 0999053700 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 9 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Recht, GENUINE, 82.301A2
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 9666230280 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 530 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.301A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Recht, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 51899534 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 610 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L Form, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 51862720 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vierkantvormig, bruin, GENUINE
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Vorm | Vierkantvormig |
| Aantal contacten | 4 |
| Inbouwdiameter [mm] | 16,8 |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
L Form, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55199673 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 740 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 1/8, grijs
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Voor artikelnummer | 82.325A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
82.326A2, M12x1,5, 22 63 070 34R, 21 mm
| Alternatief artikel | 82.326A2 |
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 22 63 070 34R |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L Form, 04E 919 501 B, zwart, NTC
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 04E 919 501 B |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
