Temperatuursensor
Een binnentemperatuursensor regelt de temperatuur binnen de motorruimte. Binnen de motorruimte zorgen de sensoren dat de motor van de auto goede prestaties blijft leveren. De sensoren worden door bekabeling erg goed op elkaar afgesteld dat het al snel te merken is als hier iets mis mee is. Zo kan de auto slechter starten of onregelmatig lopen. Waar de temperatuursensor zich precies bevindt, hangt af van het type auto. Het kan ook zijn dat u uw sensor vervangt en dat deze het nog steeds niet doet, dan kan het zijn dat de bekabeling defect is en deze vervangen moeten worden. Heeft u vragen over temperatuursensoren en wat er precies vervangen moet worden, dan kunt u contact opnemen met onze helpdesk. Als u zeker weet wat u precies moet hebben aan onderdelen, kunt u deze eenvoudig bestellen op carpartsdirect.be
Recht, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 31293031 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 415 |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L Form, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 31293032 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, GENUINE, 82.195A2
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 31293139 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 530 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.195A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gebogen, 03L 906 088 ED, GENUINE, D-vorm
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 ED |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L Form, 03L 906 088 FC, Na katalysator, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 FC |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, 39221 2A860, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 39221 2A860 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 395 |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, 82 00 897 221, GENUINE, bruin
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 82 00 897 221 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 510 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, 82 00 929 533, GENUINE, bruin
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 82 00 929 533 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 380 |
| Kabellengte [mm] | 225 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Alternatief artikel | 82.210A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Recht, 13 62 7 809 152, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 13 62 7 809 152 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 260 |
| Kabellengte [mm] | 155 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, 13 62 7 809 153, GENUINE, 82.214A2
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 13 62 7 809 153 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.214A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, 13 62 7 809 154, GENUINE, 82.217A2
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 13 62 7 809 154 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.217A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, 13 62 7 806 254, OE EQUIVALENT, 82.218A2
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 13 62 7 806 254 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 375 |
| Aantal contacten | 2 |
| Voor artikelnummer | 82.218A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, 39220 27450, GENUINE, Ovaal
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 39220 27450 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 340 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Alternatief artikel | 82.221A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, 39221 27280, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 39221 27280 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 860 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, Y650 18 761, 8G91 12B591 AA, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | Y650 18 761, 8G91 12B591 AA |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 440 |
| Kabellengte [mm] | 315 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 94650-29001
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | 9601842680, 94650-29001, 1338.09 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Rood |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gekropt, 03L 906 088 DK, GENUINE, D-vorm
| Vorm | Gekropt |
| Lengte [mm] | 660 |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 DK |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Alternatief artikel | 82.226A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, voor katalysator, OE EQUIVALENT, Met kabel
| Geleidingswaarde | 2 |
| Vorm | Recht |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
| Voor artikelnummer | 82.2264A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, BG9Q 5J254 AB, 96 758 608 80, Na turbolader
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | BG9Q 5J254 AB, 96 758 608 80 |
| Inbouwplaats | Na turbolader |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L Form, voor roetfilter, OE EQUIVALENT, Ovaal
| Vorm | L Form |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Voor artikelnummer | 82.2284A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 77 00 805 266, M16x1,5
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Voor OE nummer | 77 00 805 266 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L Form, achter SCR-katalysator, voor SCR-katalysator
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 5801455941 |
| Inbouwplaats | Achter SCR-katalysator, voor SCR-katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Alternatief artikel | 82.2299A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L Form, achter SCR-katalysator, voor SCR-katalysator, OE EQUIVALENT
| Vorm | L Form |
| Inbouwplaats | Achter SCR-katalysator, voor SCR-katalysator |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Voor artikelnummer | 82.2299A2 |
| Alternatief artikel | 82.2299 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, 83420-87701, 34850-65011, M16x1,5 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 83420-87701, 34850-65011 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Ronde stekker |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE, 34850-50A00, 1/8
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 34850-50A00 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kleurmarkering | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
82.2321A2, GENUINE, 89FB-10884-AA, 1/8
| Alternatief artikel | 82.2321A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Stiftdiameter [mm] | 5 |
| Voor OE nummer | 89FB-10884-AA |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Schroefverbinding |
| Kleurmarkering | Groen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, 25080-89907, M12x1,25 mm, zwart
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 25080-89907 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L Form, GENUINE, 82.235A2
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55222553 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.235A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
25080-9F900, M12x1,25, zwart
| Voor OE nummer | 25080-9F900 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L Form, 18213 68L60, GENUINE, Ovaal
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 18213 68L60 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Alternatief artikel | 82.236A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,25 mm, Ovaal, groen, bruin
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kleurmarkering | Groen |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 82.2375A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L Form, 18213 79J60, GENUINE, Ovaal
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 18213 79J60 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 570 |
| Kabellengte [mm] | 340 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Alternatief artikel | 82.238A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
