Temperatuursensor
Een binnentemperatuursensor regelt de temperatuur binnen de motorruimte. Binnen de motorruimte zorgen de sensoren dat de motor van de auto goede prestaties blijft leveren. De sensoren worden door bekabeling erg goed op elkaar afgesteld dat het al snel te merken is als hier iets mis mee is. Zo kan de auto slechter starten of onregelmatig lopen. Waar de temperatuursensor zich precies bevindt, hangt af van het type auto. Het kan ook zijn dat u uw sensor vervangt en dat deze het nog steeds niet doet, dan kan het zijn dat de bekabeling defect is en deze vervangen moeten worden. Heeft u vragen over temperatuursensoren en wat er precies vervangen moet worden, dan kunt u contact opnemen met onze helpdesk. Als u zeker weet wat u precies moet hebben aan onderdelen, kunt u deze eenvoudig bestellen op carpartsdirect.be
03F 919 501 B, zwart, NTC, D-vorm
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Voor OE nummer | 03F 919 501 B |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwdiameter [mm] | 9 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cilinderkop, M10x1,5 mm, 15 mm, grijs
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Inbouwdiepte [mm] | 56,5 |
| Totale lengte [mm] | 325 |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met uitlaatpijpkoeling, 059 919 523A, voor de radiateur
| Alternatief artikel | 82.336 |
| Uitlaatsysteem | Met uitlaatpijpkoeling |
| Voor OE nummer | 059 919 523A |
| Inbouwplaats | Voor de radiateur |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 82.336A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M16x1,5, 19 mm, NTC
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Rood |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5 mm, NTC
| Voor OE nummer | 96476970 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
82.346A2, GENUINE, AMR 1425, 1/8
| Alternatief artikel | 82.346A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | AMR 1425 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
079 919 523 B, NTC, Ovaal, OE EQUIVALENT
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Behuizing diameter [mm] | 12 |
| Voor OE nummer | 079 919 523 B |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
83420-87702, 37750-PH2-014, 34850-70B10, 1/8
| Stiftdiameter [mm] | 4 |
| Voor OE nummer | 83420-87702, 37750-PH2-014, 34850-70B10 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Recht, 45962117G, GENUINE
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 45962117G |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, 74 39 186 486
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 9186486, 74 39 186 486, 3545031 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kabellengte [mm] | 140 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
008 542 45 17, M14x1,5 mm, NTC
| Voor OE nummer | 008 542 45 17 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Blauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5 mm, 19 mm, zwart
| Voor OE nummer | 9182205 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE, NTC
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 1338449 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, M12x1,75
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 1770524 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75 |
| Sleutelwijdte | 15 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kabellengte [mm] | 160 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, M12x1,5
| Kwaliteit | GENUINE |
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 9125463 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, 13650 54G00, NTC
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 13650 54G00 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Blauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
37870 RZA 007, 37870 RWC A01, 37870 RTA 005, M10x1,25 mm
| Voor OE nummer | 37870 RZA 007, 37870 RWC A01, 37870 RTA 005 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
89422-WA010, 13 62 7 797 957, M 12x1,5, NTC
| Voor OE nummer | 89422-WA010, 13 62 7 797 957 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Totale lengte [mm] | 70 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geclipst, A 013 542 04 17, 2D0 919 501 B, paars
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Voor OE nummer | A 013 542 04 17, 2D0 919 501 B |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Paars |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
22630-AA140, 13650-73H00, M12x1,5 mm
| Voor OE nummer | 71742065, 22630-AA140, 13650-73H00 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Alternatief artikel | 82.472 |
| Artikelnummer paar | 94.550, 94.447, 94.443 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Voor artikelnummer | 82.472A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M12x1,5, 22630 00Q2D
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 4407990, 22630 00Q2D, 22 63 000 07R |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, rechthoekig
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 9186008 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, NTC
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 55190791 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geclipst, 96 566 364, 13 62 7 535 068, NTC
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Voor OE nummer | 96 566 364, 13 62 7 535 068 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Groen |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, NTC
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 71719393, 55214055 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
82.483A2, Geclipst, L Form, NTC
| Alternatief artikel | 82.483A2 |
| Behuizing diameter [mm] | 9 |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Buitendiameter [mm] | 18 |
| Vorm | L Form |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geclipst, L Form, NTC
| Alternatief artikel | 82.483 |
| Behuizing diameter [mm] | 9 |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Buitendiameter [mm] | 18 |
| Vorm | L Form |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 82.483A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Geclipst, XS6F 12A648 BA, NTC
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Behuizing diameter [mm] | 12,5 |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Voor OE nummer | XS6F 12A648 BA |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Grijs |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 14x1,5, 005 153 23 28, NTC
| Buitendraad [mm] | M 14x1,5 |
| Voor OE nummer | 005 153 23 28 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M 12x1,5, 19 mm, NTC
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, zwart, Ovaal
| Voor OE nummer | 5040463 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,75 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
