Temperatuursensor
Een binnentemperatuursensor regelt de temperatuur binnen de motorruimte. Binnen de motorruimte zorgen de sensoren dat de motor van de auto goede prestaties blijft leveren. De sensoren worden door bekabeling erg goed op elkaar afgesteld dat het al snel te merken is als hier iets mis mee is. Zo kan de auto slechter starten of onregelmatig lopen. Waar de temperatuursensor zich precies bevindt, hangt af van het type auto. Het kan ook zijn dat u uw sensor vervangt en dat deze het nog steeds niet doet, dan kan het zijn dat de bekabeling defect is en deze vervangen moeten worden. Heeft u vragen over temperatuursensoren en wat er precies vervangen moet worden, dan kunt u contact opnemen met onze helpdesk. Als u zeker weet wat u precies moet hebben aan onderdelen, kunt u deze eenvoudig bestellen op carpartsdirect.be
OE EQUIVALENT, 1/8, rood
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Stiftdiameter [mm] | 6,3 |
| Voor OE nummer | 3439088 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Kleur | Rood |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
OE EQUIVALENT, 1/8
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Stiftdiameter [mm] | 6,3 |
| Voor OE nummer | 95025043, 4818935 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
GENUINE, M8x1 mm, 15 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 25186894 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 mm |
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Gebogen, A0009056907, OE EQUIVALENT
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | A0009056907 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Recht, 22630BV80A, GENUINE
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 22630BV80A |
| Kwaliteit | GENUINE |
Recht, 226404770R, GENUINE
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 226404770R |
| Kwaliteit | GENUINE |
Recht, GENUINE, 82.375A2
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 5802077637 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Alternatief artikel | 82.375A2 |
Recht, GENUINE
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 504364903 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Geschroefd, M12x1,25 mm, 19 mm
| Alternatief artikel | 82.460 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Donkergroen |
| Kwaliteit | GENUINE |
OE EQUIVALENT, M14x1,5, A 008 542 32 17, 22 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Voor OE nummer | A 008 542 32 17 |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
77 01 053 991, 21120-3851010-05
| Voor OE nummer | 7778980, 77 01 053 991, 21120-3851010-05, 12611420 |
| Alternatief artikel | 82.394A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
062 919 501, 008 542 56 17, M 14x1,5, 19 mm
| Voor OE nummer | 062 919 501, 008 542 56 17 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
OE EQUIVALENT, M12x1,5
| Alternatief artikel | 82.459 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Voor artikelnummer | 82.459A2 |
3/8, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 4803542 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
| Kwaliteit | GENUINE |
M12x1,5, 82 00 702 968, NTC
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 82 00 702 968 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Geclipst, 6M5G 12A648 AA, NTC, Ovaal
| Monteerwijze | Geclipst |
| Voor OE nummer | 6M5G 12A648 AA |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
M14x1,25
| Voor OE nummer | 9625027280, 1338.87 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Blauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
OE EQUIVALENT, A 011 542 51 17, M 14x1,5 mm, 22 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | A 011 542 51 17 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
OE EQUIVALENT, M 12x1,5, geel
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurmarkering | Geel |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
M 12x1,5, zwart, OE EQUIVALENT
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
82.526A2, M 12x1,5, MEK000030L, 13 62 1 433 076
| Alternatief artikel | 82.526A2 |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | MEK000030L, 13 62 1 433 076 |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
OE EQUIVALENT, M 12x1,5
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 46474712 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Grijs |
82.534A2, M 12x1,5
| Alternatief artikel | 82.534A2 |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 96815495 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | GENUINE |
OE EQUIVALENT, M 12x1,5, 21 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 46520384 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Bruin |
M 12x1,5, 50 10 412 450, 1338.F9
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 500382599, 50 10 412 450, 1338.F9, 12566778 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
OE EQUIVALENT, 8-25036979-0
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | 8-25036979-0, 7604097, 15326386 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
OE EQUIVALENT, M14x1,5, A 009 542 35 17, 22 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Voor OE nummer | A 009 542 35 17 |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Zwart |
M 12x1,5, 77 00 743 684
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 96815490, 77 00 743 684, 3447882 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
OE EQUIVALENT, 1E04-18-760, 1/8
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | 6193368, 1E04-18-760 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
OE EQUIVALENT, NTC
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | 9137803 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
M 12x1,5, 1920.Q2, NTC
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 1920.Q2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Wit |
| Stekkerkleur | Groen |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
M 12x1,5, 1338A5
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 7695581, 4416020, 1338A5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
