Temperatuursensor
Een binnentemperatuursensor regelt de temperatuur binnen de motorruimte. Binnen de motorruimte zorgen de sensoren dat de motor van de auto goede prestaties blijft leveren. De sensoren worden door bekabeling erg goed op elkaar afgesteld dat het al snel te merken is als hier iets mis mee is. Zo kan de auto slechter starten of onregelmatig lopen. Waar de temperatuursensor zich precies bevindt, hangt af van het type auto. Het kan ook zijn dat u uw sensor vervangt en dat deze het nog steeds niet doet, dan kan het zijn dat de bekabeling defect is en deze vervangen moeten worden. Heeft u vragen over temperatuursensoren en wat er precies vervangen moet worden, dan kunt u contact opnemen met onze helpdesk. Als u zeker weet wat u precies moet hebben aan onderdelen, kunt u deze eenvoudig bestellen op carpartsdirect.be
Gebogen, GENUINE, 82.273A2
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 25183665 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 770 |
| Kabellengte [mm] | 580 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.273A2 |
L Form, GENUINE, Ovaal
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55556983 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
L Form, GENUINE, Ovaal
| Vorm | L Form |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 1150 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Alternatief artikel | 82.136 |
Recht, Na katalysator, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 4818223 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 375 |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Alternatief artikel | 82.282A2 |
Gebogen, GENUINE, Ovaal
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 55580025 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 1090 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Recht, voor katalysator
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 96832667, 25183656 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 375 |
| Kabellengte [mm] | 240 |
| Aantal contacten | 2 |
Recht, A 007 153 96 28, A 001 905 29 00, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | A 007 153 96 28, A 001 905 29 00 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 545 |
| Kabellengte [mm] | 375 |
| Aantal contacten | 2 |
Recht, A 000 905 52 02, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | A 000 905 52 02 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 470 |
| Kabellengte [mm] | 315 |
| Aantal contacten | 2 |
5269870AB, 13 62 1 486 698, 3/8, Hoekig
| Voor OE nummer | 5269870AB, 13 62 1 486 698 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
3/8, Ovaal, zwart
| Voor OE nummer | 56027873 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
3/8, 19 mm, Rond
| Voor OE nummer | 4661341 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
82.299A2, GENUINE, Geclipst
| Alternatief artikel | 82.299A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Buitendiameter [mm] | 18 |
| Voor OE nummer | 55206393 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 22,5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Recht, 82 00 921 749, GENUINE, 82.300A2
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 82 00 921 749 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 380 |
| Kabellengte [mm] | 225 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.300A2 |
Recht, 1628 VZ, voor katalysator, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 1628 VZ |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 540 |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Alternatief artikel | 82.302A2 |
Recht, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 9677662080 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 345 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aantal contacten | 2 |
L Form, na roetfilter, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 51825683 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 2 |
L Form, GENUINE, Ovaal
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 51825697 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 530 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
L Form, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 51825696 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 2 |
Recht, 380573BR, OE EQUIVALENT
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 380573BR |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
82.313A2, GENUINE, 39220 27500, 3/8
| Alternatief artikel | 82.313A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 39220 27500 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
L Form, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55200036 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Aantal contacten | 2 |
L Form, GENUINE, 82.316A2
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55200037 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 910 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.316A2 |
M12x1,5, 39220-2X100, 0K50F-18840
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 39220-2X100, 0K50F-18840 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
39230-26600, 3/8, Driehoekig
| Voor OE nummer | 39230-26600 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Kwaliteit | GENUINE |
82.324A2, GENUINE, M10x1,5, 15 mm
| Alternatief artikel | 82.324A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Buitendraad [mm] | M10x1,5 |
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Kabellengte [mm] | 150 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 56,5 |
| Stekkerkleur | Grijs |
M12x1,5 mm, 19 mm, Ovaal
| Voor OE nummer | 25186240 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
| Kwaliteit | GENUINE |
A 004 153 42 28, M14x1,5 mm, 22 mm, D-vorm
| Voor OE nummer | A 004 153 42 28 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
89454 WA010, 13 62 7 823 993, 13 62 7 823 477, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 89454 WA010, 13 62 7 823 993, 13 62 7 823 477 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kleur | Zwart |
GENUINE, XM34 10884 BA, 34850 78E00, 1/8
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | XM34 10884 BA, 34850 78E00 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Behuizingskleur | Rood |
| Connectorhuisvorm | Rond |
OE EQUIVALENT, NTC, met aansluitkabel
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | 71736835 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met aansluitkabel |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
94650 42051, M16x1,5 mm, zwart
| Voor OE nummer | 94650 42051 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
OE EQUIVALENT, Y701 18 510, 94650 32520, 83420-87703
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 40 |
| Voor OE nummer | Y701 18 510, 94650 32520, 83420-87703 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
