Temperatuursensor
Een binnentemperatuursensor regelt de temperatuur binnen de motorruimte. Binnen de motorruimte zorgen de sensoren dat de motor van de auto goede prestaties blijft leveren. De sensoren worden door bekabeling erg goed op elkaar afgesteld dat het al snel te merken is als hier iets mis mee is. Zo kan de auto slechter starten of onregelmatig lopen. Waar de temperatuursensor zich precies bevindt, hangt af van het type auto. Het kan ook zijn dat u uw sensor vervangt en dat deze het nog steeds niet doet, dan kan het zijn dat de bekabeling defect is en deze vervangen moeten worden. Heeft u vragen over temperatuursensoren en wat er precies vervangen moet worden, dan kunt u contact opnemen met onze helpdesk. Als u zeker weet wat u precies moet hebben aan onderdelen, kunt u deze eenvoudig bestellen op carpartsdirect.be
M 12x1,5, 1338A5
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 7695581, 4416020, 1338A5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
OE EQUIVALENT, M 12x1,5, 22630 70J00
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | 22630 70J00 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Rood |
MD069879, 39220 21330, 3/8, zwart
| Voor OE nummer | MD069879, 39220 21330 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kwaliteit | GENUINE |
OE EQUIVALENT, M12x1,5, 13 62 1 357 414
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 4393601, 13 62 1 357 414, 004 435 010 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
OE EQUIVALENT, M 10x1, 026 906 161, 19 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 10x1 |
| Voor OE nummer | 026 906 161 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
OE EQUIVALENT, M 14x1,5, 19 mm, rechthoekig
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
OE EQUIVALENT, M12x1,5, 19 mm, rechthoekig
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
M 14x1,25, PTC
| Buitendraad [mm] | M 14x1,25 |
| Voor OE nummer | 1338.66 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
OE EQUIVALENT, M 14x1,25
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 14x1,25 |
| Voor OE nummer | 9621000680, 1338.55 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Bruin |
Gebogen, OE EQUIVALENT
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 55277124 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Gebogen, OE EQUIVALENT
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 55284358 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Gebogen, OE EQUIVALENT
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 46339767 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Recht, 226305JK0B, OE EQUIVALENT
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 226305JK0B |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Recht, GENUINE
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 1811606 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 310 |
Recht, F1F1-12B591-AB, GENUINE
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | F1F1-12B591-AB |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 290 |
Gebogen, 059906088DS, GENUINE
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 059906088DS |
| Kwaliteit | GENUINE |
Recht, GENUINE
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 1883298 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 320 |
Recht, GENUINE
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 2122966 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 500 |
Recht, GENUINE
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 1797768 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 675 |
Recht, GENUINE
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 1916181 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 440 |
Gebogen, 03L906088JD, GENUINE
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 03L906088JD |
| Kwaliteit | GENUINE |
M12x1,5, 19 mm, NTC
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 7663320 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | GENUINE |
GENUINE, M16x1,5, zwart
| Kwaliteit | GENUINE |
| Buitendraad [mm] | M16x1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Voor OE nummer | 7762302 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
Recht, 059906088DA, GENUINE
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 059906088DA |
| Kwaliteit | GENUINE |
