Temperatuursensor
Een binnentemperatuursensor regelt de temperatuur binnen de motorruimte. Binnen de motorruimte zorgen de sensoren dat de motor van de auto goede prestaties blijft leveren. De sensoren worden door bekabeling erg goed op elkaar afgesteld dat het al snel te merken is als hier iets mis mee is. Zo kan de auto slechter starten of onregelmatig lopen. Waar de temperatuursensor zich precies bevindt, hangt af van het type auto. Het kan ook zijn dat u uw sensor vervangt en dat deze het nog steeds niet doet, dan kan het zijn dat de bekabeling defect is en deze vervangen moeten worden. Heeft u vragen over temperatuursensoren en wat er precies vervangen moet worden, dan kunt u contact opnemen met onze helpdesk. Als u zeker weet wat u precies moet hebben aan onderdelen, kunt u deze eenvoudig bestellen op carpartsdirect.be
Geklemd, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geklemd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Recht, 13 62 7 809 157, GENUINE, 82.216A2
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 13 62 7 809 157 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 80 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.216A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
77 01 206 904, 4S4Q 9D995 BA, 1920.NH
| Alternatief artikel | 82.383 |
| Voor OE nummer | 77 01 206 904, 4S4Q 9D995 BA, 1920.NH |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
82.478A2, GENUINE, 39220 38030, 3/8
| Alternatief artikel | 82.478A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 39220 38030 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 06A 919 501 A, NTC, D-vorm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Diameter steun [mm] | 25 |
| Voor OE nummer | 06A 919 501 A |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Donkergrijs |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M 12x1,5, 19 mm, NTC
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 6U0 919 501 B, NTC, geel
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendiameter [mm] | 25,5 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Voor OE nummer | 6U0 919 501 B |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Geel |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, Messing
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Materiaal | Messing |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Blauw, wit, NTC, Zonder afdichtring
| Kleur | Blauw, wit |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring, met temperatuurschakelaar |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, NTC, Met afdichtring
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geklemd, 06A919501, NTC, met montagemateriaal
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 06A919501 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 9628454680 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geklemd, 226309418R, NTC, met montagemateriaal
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 226309418R |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geklemd, 025906041A, NTC, met montagemateriaal
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 025906041A |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geklemd, NTC, met montagemateriaal
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 13627535068 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 2345012920 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 1047284 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Schroefaansluiting, 03F919501A, NTC, Met afdichtring
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Voor OE nummer | 03F919501A |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, 37750PC1004, 1/8
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 37750PC1004 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 94856779 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M 12x1.5, grijs
| Schroefdraadmaat | M 12x1.5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Grijs |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
20 mm, NTC, Male, Messing
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Materiaal | Messing |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 14 mm, NTC, Male
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Male |
| Materiaal | Messing |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
NTC, Female, Kunststof, D-vorm
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,5, zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 49 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 29 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 120 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1,5, M12 x 1,5, zwart
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurmarkering | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, wit
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Wit |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
