Temperatuursensor
Een binnentemperatuursensor regelt de temperatuur binnen de motorruimte. Binnen de motorruimte zorgen de sensoren dat de motor van de auto goede prestaties blijft leveren. De sensoren worden door bekabeling erg goed op elkaar afgesteld dat het al snel te merken is als hier iets mis mee is. Zo kan de auto slechter starten of onregelmatig lopen. Waar de temperatuursensor zich precies bevindt, hangt af van het type auto. Het kan ook zijn dat u uw sensor vervangt en dat deze het nog steeds niet doet, dan kan het zijn dat de bekabeling defect is en deze vervangen moeten worden. Heeft u vragen over temperatuursensoren en wat er precies vervangen moet worden, dan kunt u contact opnemen met onze helpdesk. Als u zeker weet wat u precies moet hebben aan onderdelen, kunt u deze eenvoudig bestellen op carpartsdirect.be
GY01-18-840B, AJ8 10031, NTC
| Voor OE nummer | GY01-18-840B, AJ8 10031, 5042970 |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1,5, XM34 12A648 AA, LNA1600AA, 13650 61B00
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | XM34 12A648 AA, LNA1600AA, 13650 61B00 |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Stekkerkleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, M14x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 0005426218 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verticale schroefverbinding, Met pakking, rood, blauw
| Monteerwijze | Verticale schroefverbinding |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Rood, blauw |
Groen, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Groen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1/8" - 28, Messing
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" - 28 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Materiaal | Messing |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
079 919 523 H S1, zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 079 919 523 H S1 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gestekt, NTC, groen, Kunststofbehuizing
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 53 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Diameter [mm] | 25,4 |
000 905 61 02, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Buitendiameter [mm] | 9, 18 |
| Dikte [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Voor OE nummer | 000 905 61 02 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
M12 x 1,5, groen, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
059 919 523 A, zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 059 919 523 A |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Grijs
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verticale schroefverbinding, 3/8 GAS, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Verticale schroefverbinding |
| Weerstand [Ohm] | 294, 2080 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 GAS |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
| Temperatuur van [°C] | 25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
Verticale schroefverbinding, M12x1,5, NTC
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Verticale schroefverbinding |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
Geschroefd, M12x1,5, zwart, NTC
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Weerstand [Ohm] | 268, 2200 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit, zwart |
| Temperatuur van [°C] | 25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Gestekt, groen, NTC, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Groen |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Blauw, groen |
Gestekt, groen, NTC, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Groen |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen, bruin |
Geschroefd, M12x1,5, NTC
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin |
Gestekt, Geschroefd, NTC, Met toebehoren
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Gestekt, Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aantal contacten | 2 |
Opbouw
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Schroefaansluiting, M12x1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
77 01 206 904, 4S4Q 9D995 BA, 1920.NH
| Alternatief artikel | 82.383 |
| Voor OE nummer | 77 01 206 904, 4S4Q 9D995 BA, 1920.NH |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Groen |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
82.478A2, GENUINE, 39220 38030, 3/8
| Alternatief artikel | 82.478A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 39220 38030 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
