Temperatuursensor
Een binnentemperatuursensor regelt de temperatuur binnen de motorruimte. Binnen de motorruimte zorgen de sensoren dat de motor van de auto goede prestaties blijft leveren. De sensoren worden door bekabeling erg goed op elkaar afgesteld dat het al snel te merken is als hier iets mis mee is. Zo kan de auto slechter starten of onregelmatig lopen. Waar de temperatuursensor zich precies bevindt, hangt af van het type auto. Het kan ook zijn dat u uw sensor vervangt en dat deze het nog steeds niet doet, dan kan het zijn dat de bekabeling defect is en deze vervangen moeten worden. Heeft u vragen over temperatuursensoren en wat er precies vervangen moet worden, dan kunt u contact opnemen met onze helpdesk. Als u zeker weet wat u precies moet hebben aan onderdelen, kunt u deze eenvoudig bestellen op carpartsdirect.be
M 12, NTC, wit, rechthoekig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Wit |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
NTC, Met afdichtring, Met verbindingsstuk, rechthoekig
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met verbindingsstuk |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
NTC, Met afdichtring, Ovaal
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
NTC, Met afdichtring, Met verbindingsstuk, zwart
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met verbindingsstuk |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
1/8" - 27 NPTF, NTC, groen
| Schroefdraadmaat | 1/8" - 27 NPTF |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Groen |
1/8" x 27 NPTF, NTC, rood
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 27 NPTF |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Rood |
3/8'' x 18 NPTF, NTC, grijs
| Schroefdraadmaat | 3/8'' x 18 NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs |
M 12, NTC, grijs
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs |
1/8" x 27 NPTF, NTC, zwart
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 27 NPTF |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Zwart |
M 12, NTC, zwart
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Zwart |
M 12, NTC, zwart
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Zwart |
M 12, rechthoekig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
M 14, NTC, Met afdichtring, Ronde stekker
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Kleurmarkering | Groen |
M 14, zwart, Rond
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rond |
M 14, Met afdichtring, zwart, Rond
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 120 |
NTC, Met afdichtring, zwart, Ovaal
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
M 14, NTC, Met afdichtring, zwart
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
3/8" x 19 BSP, NTC, zwart, rechthoekig
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 19 BSP |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Gebogen, Zeskant, Roestvrij staal, Geschroefd
| Vorm | Gebogen |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Totale lengte [mm] | 792 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 640 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hitteafschermingsbuis, Met kabel |
| Stekkerkleur | Zwart |
Recht, Zeskant, Roestvrij staal, voor roetfilter
| Vorm | Recht |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 332 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hitteafschermingsbuis, Met kabel |
Recht, Zeskant, Roestvrij staal, Katalysator
| Vorm | Recht |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Inbouwplaats | Katalysator |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 706 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
Recht, Zeskant, Roestvrij staal, Geschroefd
| Vorm | Recht |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
Recht, Zeskant, Roestvrij staal, Geschroefd
| Vorm | Recht |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
Gebogen, Zeskant, Roestvrij staal, Geschroefd
| Vorm | Gebogen |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 395 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
Gebogen, Zeskant, Roestvrij staal, Geschroefd
| Vorm | Gebogen |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 735 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
Zeskant, M 14
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Aantal contacten | 2 |
Recht, Zeskant, Roestvrij staal, Geschroefd
| Vorm | Recht |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Totale lengte [mm] | 510 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel, Met hitteafschermingsbuis |
Gebogen, Zeskant, Roestvrij staal, Geschroefd
| Vorm | Gebogen |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hitteafschermingsbuis, Met kabel |
Gebogen, Zeskant, Roestvrij staal, Geschroefd
| Vorm | Gebogen |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hitteafschermingsbuis, Met kabel |
Recht, Zeskant, Roestvrij staal, Geschroefd
| Vorm | Recht |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hitteafschermingsbuis, Met kabel |
Gebogen, Zeskant, Roestvrij staal, Geschroefd
| Vorm | Gebogen |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 315 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel, Met hitteafschermingsbuis |
