Temperatuursensor
Een binnentemperatuursensor regelt de temperatuur binnen de motorruimte. Binnen de motorruimte zorgen de sensoren dat de motor van de auto goede prestaties blijft leveren. De sensoren worden door bekabeling erg goed op elkaar afgesteld dat het al snel te merken is als hier iets mis mee is. Zo kan de auto slechter starten of onregelmatig lopen. Waar de temperatuursensor zich precies bevindt, hangt af van het type auto. Het kan ook zijn dat u uw sensor vervangt en dat deze het nog steeds niet doet, dan kan het zijn dat de bekabeling defect is en deze vervangen moeten worden. Heeft u vragen over temperatuursensoren en wat er precies vervangen moet worden, dan kunt u contact opnemen met onze helpdesk. Als u zeker weet wat u precies moet hebben aan onderdelen, kunt u deze eenvoudig bestellen op carpartsdirect.be
Zwart, blauw, rechthoekig
| Aantal contacten | 4 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Kleurmarkering | Zwart, blauw |
| Diameter [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Temperatuur van [°C] | 95 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
Wit/blauw, rechthoekig
| Aantal contacten | 4 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Kleurmarkering | Wit/blauw |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Temperatuur van [°C] | 88 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 93 |
059 919 501, NTC, groen, rechthoekig
| Voor OE nummer | 059 919 501 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Groen |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
1 124 770, 059 919 501A, NTC, groen
| Voor OE nummer | 1 124 770, 059 919 501A |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Groen |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
NTC, grijs, D-vorm, Ovaal
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs |
| Connectorhuisvorm | D-vorm, Ovaal |
M 14 x 1,5, NTC, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
M 22, NTC, Met afdichtring
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 22 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Temperatuur van [°C] | 23 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 90 |
Met afdichtring, D-vorm
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Buiten veeltandig, M 12, NTC
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Recht, Zeskant, Geschroefd, G 235
| Vorm | Recht |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Componentennummer | G 235 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Totale lengte [mm] | 600 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
Recht, Zeskant, Roestvrij staal, GFK (met glasvezel versterkte kunststof)
| Vorm | Recht |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Materiaal stekker | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Componentennummer | G 527, G 648 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Totale lengte [mm] | 940 |
| Kabellengte [mm] | 810 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Uitlaatsysteem | Voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter |
| Stekkerkleur | Oranje |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
Recht, Zeskant, Roestvrij staal, Geschroefd
| Vorm | Recht |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Componentennummer | G 527, G 648 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Totale lengte [mm] | 865 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 730 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Uitlaatsysteem | Voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter |
| Stekkerkleur | Oranje |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
L Form, Zeskant, Roestvrij staal, Geschroefd
| Vorm | L Form |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Inbouwplaats | Voor voorkatalysator |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 645 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Uitlaatsysteem | Voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
Gebogen, Zeskant, Roestvrij staal, Geschroefd
| Vorm | Gebogen |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Componentennummer | G 235 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 770 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
Recht, Zeskant, Roestvrij staal, GFK (met glasvezel versterkte kunststof)
| Vorm | Recht |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Materiaal stekker | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Componentennummer | G 495, G 448 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Totale lengte [mm] | 990 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 890 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Uitlaatsysteem | Voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
L Form, Zeskant, Roestvrij staal, Geschroefd
| Vorm | L Form |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Componentennummer | G 495, G 448 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 785 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Uitlaatsysteem | Voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
L Form, Zeskant, Roestvrij staal, GFK (met glasvezel versterkte kunststof)
| Vorm | L Form |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Materiaal stekker | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Totale lengte [mm] | 620 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 495 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Uitlaatsysteem | Voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
Recht, Zeskant, Roestvrij staal, GFK (met glasvezel versterkte kunststof)
| Vorm | Recht |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Behuizingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Materiaal stekker | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Inbouwplaats | Leiding aan uitlaatgasrecirculatieklep, Na turbolader |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Totale lengte [mm] | 356 |
| Kabellengte [mm] | 261 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
M 12, NTC, Met afdichtring, zwart
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
M 12, NTC, Met afdichtring, blauw
| Schakelpunt [°C] | 140 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
1/8" x 27 NPT, NTC, wit
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 27 NPT |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Wit |
M 12, NTC, Met afdichtring, blauw
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
M 12, NTC, Met afdichtring, blauw
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
M 12, NTC, Met afdichtring, grijs
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Grijs |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
3/8" x 18 NPT, NTC, zwart, Ovaal
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 18 NPT |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
M 12, NTC, zwart, rechthoekig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
M 12, NTC, grijs, rechthoekig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
M 12, NTC, Met afdichtring, groen
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Groen |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
NTC, zwart, rechthoekig
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
M 12, NTC, zwart
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
NTC, zwart, Ovaal
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
M 12, NTC, Met afdichtring, blauw
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
