Temperatuursensor
Een binnentemperatuursensor regelt de temperatuur binnen de motorruimte. Binnen de motorruimte zorgen de sensoren dat de motor van de auto goede prestaties blijft leveren. De sensoren worden door bekabeling erg goed op elkaar afgesteld dat het al snel te merken is als hier iets mis mee is. Zo kan de auto slechter starten of onregelmatig lopen. Waar de temperatuursensor zich precies bevindt, hangt af van het type auto. Het kan ook zijn dat u uw sensor vervangt en dat deze het nog steeds niet doet, dan kan het zijn dat de bekabeling defect is en deze vervangen moeten worden. Heeft u vragen over temperatuursensoren en wat er precies vervangen moet worden, dan kunt u contact opnemen met onze helpdesk. Als u zeker weet wat u precies moet hebben aan onderdelen, kunt u deze eenvoudig bestellen op carpartsdirect.be
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 465 |
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 570 |
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 280 |
Electrisch, voor turbolader, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 515 |
Electrisch, na roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 820 |
Electrisch, voor turbolader, M12 x 1,25 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 mm |
| Kabellengte [mm] | 475 |
Electrisch, voor turbolader, M12 x 1,25 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 mm |
| Kabellengte [mm] | 670 |
Electrisch, voor katalysator, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 570 |
Electrisch, na roetfilter, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 615 |
Electrisch, M14 x 1,5 SW17
| Totale lengte [mm] | 555 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 SW17 |
| Kabellengte [mm] | 413 |
Electrisch, voor turbolader, M14 x 1,5 SW17
| Totale lengte [mm] | 580 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 SW17 |
| Kabellengte [mm] | 490 |
Electrisch, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 529 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 413 |
Electrisch, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 800 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 682 |
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 388 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 440 |
Electrisch, voor turbolader, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 760 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 660 |
Electrisch, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 676 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 554 |
Electrisch, A 007 153 95 28, A 000 905 88 04, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 726 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Voor OE nummer | A 007 153 95 28, A 000 905 88 04 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 583 |
Electrisch, voor katalysator, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 561 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 496 |
Electrisch, M14 x 1,5
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 527 |
Electrisch, voor turbolader, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 628 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 532 |
Electrisch, M14 x 1,5
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 1237 |
Electrisch, M14 x 1,5
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 1150 |
Electrisch, voor turbolader, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 640 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 530 |
Electrisch, Katalysator, M14 x 1,5
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 625 |
Electrisch, voor katalysator, M14 x 1,5
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 355 |
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 795 |
Electrisch, voor katalysator, M14 x 1,5
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 905 |
Electrisch, M14 x 1,5
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 335 |
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 550 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
Electrisch, M14 x 1,5
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 738 |
Electrisch, Uitlaatgasturbo, M14 x 1,5
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Uitlaatgasturbo |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 600 |
