Temperatuursensor
Een binnentemperatuursensor regelt de temperatuur binnen de motorruimte. Binnen de motorruimte zorgen de sensoren dat de motor van de auto goede prestaties blijft leveren. De sensoren worden door bekabeling erg goed op elkaar afgesteld dat het al snel te merken is als hier iets mis mee is. Zo kan de auto slechter starten of onregelmatig lopen. Waar de temperatuursensor zich precies bevindt, hangt af van het type auto. Het kan ook zijn dat u uw sensor vervangt en dat deze het nog steeds niet doet, dan kan het zijn dat de bekabeling defect is en deze vervangen moeten worden. Heeft u vragen over temperatuursensoren en wat er precies vervangen moet worden, dan kunt u contact opnemen met onze helpdesk. Als u zeker weet wat u precies moet hebben aan onderdelen, kunt u deze eenvoudig bestellen op carpartsdirect.be
OE EQUIVALENT, 06A 919 501 A, NTC, D-vorm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Diameter steun [mm] | 25 |
| Voor OE nummer | 06A 919 501 A |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Donkergrijs |
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 55190791 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
M12 x 1.5
| Schroefdraadmaat | M12 x 1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
Ovaal, 03L 906 088 EQ, GENUINE, Voor roetfilter
| Kabellengte [m] | 620 |
| Vorm | Ovaal |
| Voor OE nummer | 03L 906 088 EQ |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitlaatsysteem | Voor roetfilter |
| Stekkerkleur | Beige |
Recht, 22640 1632R, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 93455564, 22640 1632R |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Alternatief artikel | 82.1067A2 |
Recht, Na katalysator, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 93192427 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
Recht, 1618 LE, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 1618 LE |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 790 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Bruin |
Recht, 22 64 037 88R, Na katalysator, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 22 64 037 88R |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 670 |
| Kabellengte [mm] | 520 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Alternatief artikel | 82.1186A2 |
L Form, 04L 906 088 DN, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 DN |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 640 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Alternatief artikel | 82.1284A2 |
OE EQUIVALENT, zwart, 64 11 9 116 269, Samengeperst
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kleur | Zwart |
| Voor OE nummer | 64 11 9 116 269 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
OE EQUIVALENT, Samengeperst, 5033313AA, Ovaal
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Monteerwijze | Samengeperst |
| Voor OE nummer | 5033313AA |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Recht, 13 62 8 589 814, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 13 62 8 589 814 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 430 |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aantal contacten | 2 |
L Form, voor roetfilter, GENUINE
| Geleidingswaarde | 2 |
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 55262010 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Grijs |
Recht, 39221 2F700, na roetfilter, OE EQUIVALENT
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 39221 2F700 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Voor artikelnummer | 82.1539A2 |
Recht, 04L 906 088 GD, GENUINE
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 GD |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 1090 |
GENUINE
| Voor OE nummer | 46341091 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Gebogen, ME556180, GENUINE
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | ME556180 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Gebogen, ME556181, GENUINE
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | ME556181 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Recht, 6C4612B591BA, GENUINE
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 6C4612B591BA |
| Kwaliteit | GENUINE |
Recht, 98 075 627 80, Na katalysator, GENUINE
| Geleidingswaarde | 4 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 98 075 627 80 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Aantal sensoren | 2 |
| Alternatief artikel | 82.2263A2 |
Recht, 98 083 120 80, Na katalysator, OE EQUIVALENT
| Geleidingswaarde | 4 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 98 083 120 80 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Aantal sensoren | 2 |
Recht, 22630 JG70B, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 22630 JG70B |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 290 |
| Kabellengte [mm] | 170 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Alternatief artikel | 82.1071A2 |
Recht, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 96436560, 25183654 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 315 |
| Kabellengte [mm] | 180 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitlaatsysteem | Voor voorkatalysator |
Recht, GENUINE
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 1916181 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 440 |
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 510 |
Electrisch, na roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 565 |
