Stuurbekrachtigingspomp: 19% voordeel
Een servopomppoelie koopt u simpel bij carpartsdirect.be.
Triangle, Hydraulisch, Zonder riemschijf, 2 jaar garantie
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 142 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16, Triangle, Hydraulisch, KAYABA
| Ribbenaantal | 2 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | KAYABA |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5, Hydraulisch, voor stuur links/rechts, Zonder riemschijf
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 104 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 39 |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Ruilartikel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M26, M16, Draairichting tegen de klok in
| Positie / graad | 36 |
| Steek wielbouten (mm) | 104 |
| Gatdiameter [mm] | 11 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spoed 1 [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M26 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M16 |
| Druk (bar) | 180 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1,5, M24, Met fuseekogel, Hydraulisch
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Slag [mm] | 200 |
| Lengte [mm] | 905 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M24 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Werkwijze | Hydraulisch |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1,5, M18, Achteras, M26 x 1,5
| Buitendiameter 1 [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M18 |
| Gewicht [kg] | 11,200 |
| Slag [mm] | 200 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Max lengte [mm] | 975 |
| Min. lengte [mm] | 775 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 28 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M26 x 1,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Lengte [mm] | 775 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, M26 x 1,5, Draairichting tegen de klok in
| Binnendraad 2 [mm] | M18 x 1,5 |
| Binnendraad 1 [mm] | M26 x 1,5 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18x1,5, Stuk, M26x1,5, Draairichting tegen de klok in
| Schroefdraadmaat 1 | M18x1,5 |
| Aantal tanden | 11 |
| Flensdiameter [mm] | 90,5 |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Steek wielbouten (mm) | 106,4 |
| Schroefdraadmaat | M26x1,5 |
| Volumestroom [l/min] | 18 |
| Gatdiameter [mm] | 11 |
| Gewicht [kg] | 5,5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M26 x 1,5, M18 x 1,5, M16 x 1,5, Draairichting tegen de klok in
| Maat van inwendige schroefdraad | M26 x 1,5, M18 x 1,5, M16 x 1,5 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M26 x 1,5, M18 x 1,5, Hydraulisch
| Maat van inwendige schroefdraad | M26 x 1,5, M18 x 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, TRW, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor fabrikant | TRW |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 266,20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1.5, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Let op technische data | |
| Ribbenaantal | 6 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Afstand van riemschijf naar pomp [mm] | 26 |
| Schroefdraad aansluiting drukleiding | M16x1.5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 137 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
CAN-bus, Elektrisch hydraulisch, TRW GEN II
| Informatieoverdracht | CAN-bus |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor fabrikant | TRW GEN II |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 113,72 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Hydraulisch, KAYABA, 2 jaar garantie
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | KAYABA |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,98 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VER FOTOS., zwart, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 7 |
| Specificatie | VER FOTOS. |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 124 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,98 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 98,5mm, SAGINAW
| Nettogewicht [kg] | 2,56 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98,5mm |
| Druk (bar) | 85 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 98,5mm, ZF/KYB/LUK
| Nettogewicht [kg] | 1,78 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98,5mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/KYB/LUK |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Shaft only, voor voertuigen met servotronic besturing, Met reservoir
| Nettogewicht [kg] | 1,8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Shaft only |
| Druk (bar) | 115 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Voor stuurdelenfabrikant | Kayaba |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,65 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley height 103mm, Kayaba
| Nettogewicht [kg] | 1,8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley height 103mm |
| Druk (bar) | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 132 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Kayaba |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 152,02 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Kayaba
| Nettogewicht [kg] | 1,65 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Kayaba |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, No, Zonder riemschijf, KAYABA
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | No |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Voor stuurdelenfabrikant | KAYABA |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Hydraulisch, V-riemschijf, FoMoCo, Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Voor stuurdelenfabrikant | FoMoCo |
| Aantal groeven | 5 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Met riemschijf, Draairichting tegen de klok in
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 128 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Steek wielbouten (mm) | 50 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 26 x 1,5, M 16 x 1,5, Hydraulisch, Draairichting tegen de klok in
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Schroefdraadmaat 2 | M 26 x 1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 16 x 1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 16 x 1,5, M 26 x 1,5, Hydraulisch, Draairichting tegen de klok in
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Schroefdraadmaat 2 | M 16 x 1,5 |
| Steek wielbouten (mm) | 203 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 26 x 1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 180 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
