Stuurbekrachtigingspomp: 19% voordeel
Een servopomppoelie koopt u simpel bij carpartsdirect.be.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 100 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 90 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 107 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 110 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, TRW, voor voertuigen met stuur links, Generation II
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor fabrikant | TRW |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Versie | Generation II |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 266,20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, KAYABA, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Let op technische data | |
| Afstand van riemschijf naar pomp [mm] | 30 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | KAYABA |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 132 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, 8200838037+, Saginaw
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 7700111040, 8200838037+ |
| Voor fabrikant | Saginaw |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Gelakt, Staal, Stuurbekrachtigingspomp
| Kleur | Zwart |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Materiaal | Staal |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 6 |
| Diameter naafgat [mm] | 30 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Inwendige diameter loopvlak [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
| Aangedreven aggregaten | Stuurbekrachtigingspomp |
| Riemschijven | Riemschijf |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Schottenpomp
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16x1,5, M26x1,5, Hydraulisch
| Nettogewicht [g] | 2797 |
| Volumestroom [m³/h] | 1,32 |
| Schroefdraad uitgang | M16x1,5 |
| Schroefdraad ingang | M26x1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 2064855 |
| Druk (bar) | 170 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
2 jaar garantie, M30 x 1,5, M18 x 1,5, 81.47501.6069
| Nettogewicht [g] | 20200 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Schroefdraadmaat 2 | M30 x 1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M18 x 1,5 |
| Slag [mm] | 250 |
| Buisdiameter [mm] | 100 |
| Lengte [mm] | 595 |
| Voor OE nummer | 81.47501.6069 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18x1,5, M26x1,5, Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep
| Nettogewicht [g] | 4118 |
| Schroefdraad uitgang | M18x1,5 |
| Schroefdraad ingang | M26x1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18x1,5, M26x1,5, Hydraulisch
| Nettogewicht [g] | 2709 |
| Schroefdraad uitgang | M18x1,5 |
| Schroefdraad ingang | M26x1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 1375507 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, LUK, Zonder riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | LUK |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 42 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16, M16 X 1.5mm (Female), Hydraulisch, SAGINAW
| Ribbenaantal | 6 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Zonder riemschijf, 2 jaar garantie
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Triangle, M16, Hydraulisch, ZF
| Spiebaan | Triangle |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, Kayaba, V-riemschijf
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Kayaba |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 132 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16x1,5, Rond, Hydraulisch, ZF
| Let op technische data | |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 26 |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Adaptervorm | Rond |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Ruilartikel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 103 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 103 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Steek wielbouten (mm) | 50 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Ruilartikel | |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, SAGINAW, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Druk (bar) | 140 |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF, V-riemschijf, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 4 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 107 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 4 |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Zonder riemschijf, 2 jaar garantie
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 135 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VER FOTOS, zwart, Hydraulisch, FOMOCO
| Ribbenaantal | 5 |
| Specificatie | VER FOTOS |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | FOMOCO |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 117 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1,5, M16, 3 Armed, Hydraulisch
| Ribbenaantal | 6 |
| Schroefdraadmaat 2 | 1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
| Spiebaan | 3 Armed |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 7,34 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, FoMoCo / Hitachi, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | FoMoCo / Hitachi |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf
| Gewicht [g] | 3250 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 124 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch
| Spiebaan | Triangle |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, TOYODA, V-riemschijf, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | TOYODA |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 139 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch
| Ribbenaantal | 6 |
| Spiebaan | Triangle |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
