Knipperlicht
Een knipperlicht is een belangrijk onderdeel van je auto. Een knipperlicht is belangrijk om richting aan te kunnen geven maar ook om medebestuurders te attenderen op naderende, kruisende en manoeuvrerende voertuigen. Als uw knipperlicht ontbreekt of kapot is, vervang deze dan meteen. Carpartsdirect.be levert hoge kwaliteit auto-onderdelen. U kunt snel en eenvoudig bestellen. Bekijk de catalogus voor knipperlichten.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 8257916 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 8323915 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPATBORD LINKS
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0627916 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPATBORD RECHTS
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 1506915 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS Voor lamptype: WY5W/WY16W Geel (Oranje)
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | WY16W, Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Gloeilampkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 1651916 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R.
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 1747905 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., Wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. WIT +LAMPHOUDER
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4027902 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. 8/97 > 01
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4903910 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R.,
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PINKLICHT R. & L. ORANJE
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. 10/99+
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent, wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5825909 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., GEROOKT
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 5863916 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., OVAAL GEROOKT
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Vorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, wit, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Wy5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | Wy5W |
| Productiedatum vanaf | 10.1995 |
| Productiedatum tot | 06.2017 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenspiegel, wit
| Inbouwplaats | Links, Buitenspiegel |
| Kleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Midden, ECE-getest
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, Transparant
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, met TÜV®-keuring
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | Met TÜV®-keuring |
| Artikelnummer paar | 9218342 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Transparant, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Transparant |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, W5W, ECE-getest, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | W5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Transparent |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 5909916 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. 01+ (CRYSTAL+ZWART)
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Frame kleur | Chroom/zwart |
| Artikelnummer paar | 5941909 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT LINKS 01+ ORANJE IN BUMPER 19CM
| Lengte 1 [mm] | 190 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, inbouw aan zijkant, Rechts achter, Links voor |
| Kleur | Geel |
| Lichtfunctie | Met zijlichten |
| Artikelnummer paar | 5941918 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT RECHTS 01+ ORANJE IN BUMPER 19CM
| Lengte 1 [mm] | 190 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, inbouw aan zijkant, Links achter, Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Lichtfunctie | Met zijlichten |
| Artikelnummer paar | 5941917 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPATBORD RECHTS
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Donker |
| Artikelnummer paar | 0160915 |
| Fabrikant | Olsa |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. -09/00 +LAMPHOUDER
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0330906 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPATBORD RECHTS
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0627915 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
