Knipperlicht
Een knipperlicht is een belangrijk onderdeel van je auto. Een knipperlicht is belangrijk om richting aan te kunnen geven maar ook om medebestuurders te attenderen op naderende, kruisende en manoeuvrerende voertuigen. Als uw knipperlicht ontbreekt of kapot is, vervang deze dan meteen. Carpartsdirect.be levert hoge kwaliteit auto-onderdelen. U kunt snel en eenvoudig bestellen. Bekijk de catalogus voor knipperlichten.
ZIJLICHT VOOR L.& R.,
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 1807915 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Donker |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 3019916 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT RECHTS Wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Transparent, wit |
| Artikelnummer paar | 3749915 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., WIT
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPATBORD RECHTS -3/03
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 5430915 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS 8/06+
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 5894915 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, inbouw aan zijkant, Rechts voor, Oranje
| Inbouwplaats | Links voor, inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Oranje |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Transparant, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Transparant |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
ZIJLICHT LINKS -11
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Frame kleur | Grijs |
| Artikelnummer paar | 3745916 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT RECHTS -11
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Frame kleur | Grijs |
| Artikelnummer paar | 3745915 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., WIT
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, wit, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Buitenspiegel, wit
| Inbouwplaats | Rechts, Buitenspiegel |
| Kleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Midden, met TÜV®-keuring
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | Met TÜV®-keuring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 1882915 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., -6/09
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Artikelnummer paar | 4034916 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., Wit
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Frame kleur | Grijs |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Artikelnummer paar | 5407916 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Artikelnummer paar | 5407915 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 5863915 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., -9/15 Gerookt
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Rookgrijs, donker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Frame kleur | Chroom/zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Oranje, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, wit, ECE-getest, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Buitenspiegel links, chroom, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Chroom |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6202734 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., WIT
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, Transparant
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder gloeilamp, Met rubbertuit, Zonder gloeilampen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 1 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit, Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Type stekker | Male |
| Voldoet aan ECE norm | R6 |
| Breedte [mm] | 60 |
| Lengte [mm] | 90 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Lamptype | C5W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Bevestigingswijze | Voor haakse bevestiging |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting, Opbouw |
| Inbouwplaats | Rechts, Montage aan zijkant |
| Kleur | Geel (amber) |
Zonder gloeilampen, Transparent, Male
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 30 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Type stekker | Male |
| Voldoet aan ECE norm | R6 |
| Breedte [mm] | 78 |
| Lengte [mm] | 140 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Lamptype | PY21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12, 24 |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant |
| Kleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPATBORD LINKS
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0627916 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
