Klopsensor
Kloppen(pingelen) is een ongecontroleerde vorm van verbranding in benzine motoren. Omdat kloppen permanent schade aan de motor kan veroorzaken, dient het gecontroleerd en geregeld te worden. De ECU (Electronic Control Unit) analyseert de spanningssignalen van de klopsensor en stelt het ontstekingstijdstip net onder de zgn. klopgrens in. Klopsensoren worden permanent bewaakt door de ECU.
Mogelijke storingsoorzaken:- Contactproblemen- Interne kortsluitingen- Trillingen- Onvakkundige montage- Circuitonderbrekingen- Mechanische beschadigingen
Groen, Ovaal, GENUINE
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder kabel, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 55269065 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5946 28, 23 46 015 900, Zonder kabel, rechthoekig
| Voor OE nummer | 5946 28, 23 46 015 900 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
96 28 648 480, 5946 25, rechthoekig, groen
| Voor OE nummer | 96 28 648 480, 5946 25 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LF01 18 921, 1S7A 12A699 BB, 1S7A 12A699 BA
| Voor OE nummer | LF01 18 921, 30757381, 1S7A 12A699 BB, 1S7A 12A699 BA |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
22060 2Y000, Zonder kabel, Ovaal, GENUINE
| Voor OE nummer | 22060 2Y000 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder kabel, rechthoekig, OE EQUIVALENT
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W, OE EQUIVALENT
| Laad karakteristiek | W |
| Kabellengte [mm] | 255 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
350/450, Ovaal, GENUINE
| Aantal sensoren | 2 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Lengte 1/2 [mm] | 350/450 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Kabellengte [mm] | 215 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Piezoelektrische sensor
| Sensortype | Piezoelektrische sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Piezoelektrische sensor
| Sensortype | Piezoelektrische sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Piezoelektrische sensor
| Kabellengte [mm] | 425 |
| Sensortype | Piezoelektrische sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Piezoelektrische sensor
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Sensortype | Piezoelektrische sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Piezoelektrische sensor
| Sensortype | Piezoelektrische sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Binnendiameter [mm] | 8,3 |
| Dikte [mm] | 18, 21 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 8,3 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Lengte [mm] | 45 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06A 905 377 B
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Voor OE nummer | 06A 905 377 B |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06A 905 377 C
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Voor OE nummer | 06A 905 377 C |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, rechthoekig
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
