Klopsensor
Kloppen(pingelen) is een ongecontroleerde vorm van verbranding in benzine motoren. Omdat kloppen permanent schade aan de motor kan veroorzaken, dient het gecontroleerd en geregeld te worden. De ECU (Electronic Control Unit) analyseert de spanningssignalen van de klopsensor en stelt het ontstekingstijdstip net onder de zgn. klopgrens in. Klopsensoren worden permanent bewaakt door de ECU.
Mogelijke storingsoorzaken:- Contactproblemen- Interne kortsluitingen- Trillingen- Onvakkundige montage- Circuitonderbrekingen- Mechanische beschadigingen
Zonder kabel, Platte stekker, rechthoekig, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
Met kabel, Platte stekker, rechthoekig, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 363 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder kabel, Platte stekker, Ovaal, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ovaal, GENUINE
| Kabellengte [mm] | 610 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Ovaal, OE EQUIVALENT
| Kabellengte [mm] | 165 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bruin, Ovaal, OE EQUIVALENT
| Kabellengte [mm] | 240 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Bruin |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
83.3079A2, 39250 37150, zwart, rechthoekig
| Alternatief artikel | 83.3079A2 |
| Totale lengte [mm] | 285 |
| Voor OE nummer | 39250 37150 |
| Kleur | Zwart |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechthoekig, GENUINE
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechthoekig, GENUINE
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs, rechthoekig, GENUINE
| Kleur | Grijs |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ovaal, GENUINE
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
500/570, Ovaal, GENUINE
| Geleidingswaarde | 2 |
| Lengte 1/2 [mm] | 500/570 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
13 62 7 552 114, Piezoelektrische sensor, Zonder kabel
| Voor OE nummer | 9645311480, 13 62 7 552 114 |
| Sensortype | Piezoelektrische sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechthoekig, GENUINE
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ovaal, GENUINE
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Totale lengte [mm] | 390 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechthoekig, GENUINE
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, 30530 PPL A01, 30530 PNA 003, 27 mm
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 30530 PPL A01, 30530 PNA 003 |
| Sleutelwijdte | 27 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Inbouwdiepte [mm] | 10 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
89615 02020, Zonder kabel, Ovaal, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 89615 02020 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PE01 18 921, Zonder kabel, rechthoekig, GENUINE
| Voor OE nummer | PE01 18 921 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
YM21 12A699 AA, 022 905 377, D-vorm, zwart
| Totale lengte [mm] | 320 |
| Voor OE nummer | YM21 12A699 AA, 022 905 377 |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4M5G 12A699 EA, grijs, GENUINE
| Totale lengte [mm] | 320 |
| Voor OE nummer | 4M5G 12A699 EA |
| Kabellengte [mm] | 245 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
O-vorm, 39250-4X410, rechthoekig, grijs
| Vorm | O-vorm |
| Voor OE nummer | 39250-4X410 |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder kabel, OE EQUIVALENT
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder kabel, GENUINE
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder kabel, OE EQUIVALENT
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZJ01 18 921, M10x1,25, 24 mm, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | ZJ01 18 921 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 1 |
| Inbouwdiepte [mm] | 12 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
22060 1KT0A, Zonder kabel, rechthoekig, GENUINE
| Voor OE nummer | 22060 1KT0A |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
22060000QA, OE EQUIVALENT, 84.001A2
| Voor OE nummer | 22060000QA |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 84.001A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Ovaal, OE EQUIVALENT
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
