Trucklight auto-onderdelen
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, Oranje, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Oranje, Transparent |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Diepte [mm] | 45 |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Breedte [mm] | 155 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Transparent, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Transparent, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Montage aan zijkant, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Links, Montage aan zijkant |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit, PY21W
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | PY21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Transparent, PY21W, wit
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | PY21W |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Oranje, Transparent, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Oranje, Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, Oranje, geel, Met kabel
| Lengte [mm] | 65 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Kleur | Oranje |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Breedte [mm] | 65 |
| Boutdiameter [mm] | 6 |
| Boutafstand [mm] | 25 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Diepte [mm] | 29,5 |
| Kabellengte [mm] | 1330 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, geel, P21W
| Inbouwplaats | Voor |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, wit, LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, rechts, Transparent, E1 1788
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Controleteken | E1 1788 |
| Lamptype | PY21W |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Transparent, PY21W
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | PY21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, wit, LED, Gloeilampfitting
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | LED, Gloeilampfitting, PY21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Voor, wit, nad reflektorem
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor |
| Kleur | Wit |
| Voor fabrikant | Nad reflektorem |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Oranje, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje, Transparent |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Oranje, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, Oranje, H21W
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | H21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Transparent, rechts, LED
| Kleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ADR, 5x1,5, 2x4, PU (Polyurethaan)
| DIN / ISO | ADR |
| Werklengte [m] | 3,5 |
| Max lengte [mm] | 4,5 |
| Aantal contacten | 7 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Doorsnede van de geleider [mm²] | 5x1,5, 2x4 |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, Links
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | H3 |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, rechts
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | H3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
