Trucklight auto-onderdelen
Geel, rechts, Links, Oranje
| LED lichtkleur | Geel |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, geel, z boku
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Geel |
| Voor fabrikant | Z boku |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Oranje, P21W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Oranje, H21W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | H21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Montage aan zijkant, Oranje, LED
| Inbouwplaats | Links, Montage aan zijkant |
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Montage aan zijkant, Oranje, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Montage aan zijkant |
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, Oranje, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Oranje, wit
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Oranje, wit |
| Lamptype | P21/5W |
| Lichtschijfkleur | Geel, wit |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, wit, PY21W
| Aantal gebruikte contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | PY21W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Transparent, rechts, LED
| Kleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CERTIFIED QUALITY, Links, Transparent, LED
| Lengte [cm] | 2,5 |
| Hoogte [cm] | 2,7876 |
| Breedte [cm] | 2,0907 |
| Kwaliteit | CERTIFIED QUALITY |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H1/H3, zwart
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H1/H3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H1/H3, zwart
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | H1/H3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, H11
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | H11 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, H11
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | H11 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE, E1 3250, E1 3243
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Controleteken | ECE, E1 3250, E1 3243 |
| Lamptype | H11 |
| Lichten-bouwtype | FF |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Artikelnummer paar | 1ND 010 223-211 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Links
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | H1 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Transparent, E3 02B 00HR 2241
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Voldoet aan ECE norm | E3 02B 00HR 2241 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Geel, Links, LED
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Geel, rechts, LED, Transparent
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, rechts, H1, Transparent
| Inbouwplaats | Voor, rechts |
| Lamptype | H1 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H3, Transparent, zwart
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | H3 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, LED, Transparent
| Inbouwplaats | Links voor |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor fabrikant | LED |
| Lamptype | LED |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Grijs |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Voor fabrikant | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, wit, Voor
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Voor, Aan beide zijden |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten, Stofvanger, rechts, Voor
| Inbouwplaats | Buiten, Stofvanger, rechts, Voor |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Voor, LED, SCANIA "R"
| Inbouwplaats | Rechts, Voor |
| Voor fabrikant | LED, SCANIA "R" |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Transparent, grijs
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Grijs |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
