Trucklight Koplamp
Rechts, wit, Met daglicht, Met navigatielicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Links, H7/H1, H7
| Inbouwplaats | Voor, Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Behuizingskleur | Grijs |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, rechts, H7/H1, PY21W
| Inbouwplaats | Voor, rechts |
| Lamptype | H7/H1, PY21W |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Links, H15, zwart
| Inbouwplaats | Voor, Links |
| Lamptype | H15 |
| Behuizingskleur | Zwart, chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, rechts, H15, zwart
| Inbouwplaats | Voor, rechts |
| Lamptype | H15 |
| Behuizingskleur | Zwart, chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7/H1, H7, wit
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H7/H1, H7, wit
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7/H1, H7, wit
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H7/H1, H7, wit
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7/H1, H7, wit
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7/H1, PY21W, H7
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1, PY21W |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H7/H1, PY21W, H7
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1, PY21W |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Links, H7/H1, PY21W
| Inbouwplaats | Voor, Links |
| Lamptype | H7/H1, PY21W |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
IP69K, IP68
| Lichtstrook [Lm] | 2800 |
| Stroomverbruik [W] | 40 |
| Diepte [mm] | 63 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP69K, IP68 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Aantal LED's | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
IP69K, IP68
| Lichtstrook [Lm] | 3300 |
| Stroomverbruik [W] | 40 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP69K, IP68 |
| Aantal LED's | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
IP69K, IP68
| Lichtstrook [Lm] | 3000 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Stroomverbruik [W] | 45 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP69K, IP68 |
| Aantal LED's | 150 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
IP67
| Lichtstrook [Lm] | 1700 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Stroomverbruik [W] | 30 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP67 |
| Aantal LED's | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
IP67
| Lichtstrook [Lm] | 1700 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Stroomverbruik [W] | 30 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP67 |
| Aantal LED's | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
IP69K, IP68
| Lichtstrook [Lm] | 3200 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Stroomverbruik [W] | 45 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP69K, IP68 |
| Aantal LED's | 9 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Voor fabrikant | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7/H1, H7, Transparent
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, W5W, Oranje, Zonder afregelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, W5W, Oranje, Zonder afregelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H21W, PY21W, H7/H7
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H21W, PY21W, H7/H7 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met positielicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H21W, PY21W, H7/H7
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H21W, PY21W, H7/H7 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met positielicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draaiknop activering, Links, H4, Oranje
| Besturingstype | Draaiknop activering |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zilver |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, H4, E1 34498
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H4 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Controleteken | E1 34498 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Behuizingskleur | Zilver |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, rechts, H7/H1, PY21W
| Inbouwplaats | Voor, rechts |
| Lamptype | H7/H1, PY21W |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H7/H1, H7, zwart
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7/H1, W5W, Met mistlampen
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1, W5W |
| Lichtfunctie | Met mistlampen, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, rechts, H7/H1, H7
| Inbouwplaats | Voor, rechts |
| Lamptype | H7/H1 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Behuizingskleur | Grijs |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links onder, Links, H7/H1, PY21W
| Inbouwplaats | Links onder |
| Lamptype | H7/H1, PY21W, W5W |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Behuizingskleur | Chroom |
