Temperatuursensor
Een binnentemperatuursensor regelt de temperatuur binnen de motorruimte. Binnen de motorruimte zorgen de sensoren dat de motor van de auto goede prestaties blijft leveren. De sensoren worden door bekabeling erg goed op elkaar afgesteld dat het al snel te merken is als hier iets mis mee is. Zo kan de auto slechter starten of onregelmatig lopen. Waar de temperatuursensor zich precies bevindt, hangt af van het type auto. Het kan ook zijn dat u uw sensor vervangt en dat deze het nog steeds niet doet, dan kan het zijn dat de bekabeling defect is en deze vervangen moeten worden. Heeft u vragen over temperatuursensoren en wat er precies vervangen moet worden, dan kunt u contact opnemen met onze helpdesk. Als u zeker weet wat u precies moet hebben aan onderdelen, kunt u deze eenvoudig bestellen op carpartsdirect.be
Recht, C2Z13016, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | C2Z13016, 9677456680 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 405 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Alternatief artikel | 82.1302A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Samengeperst, L Form, JDE1634
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Monteerwijze | Samengeperst |
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | JDE1634, 4346360, 3L8Z 12A648 AA, 1338.E5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Lichtgrijs |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 996 606 410 00, M14x1,5 mm, 22 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | 996 606 410 00 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Recht, 13 62 8 589 813, GENUINE, 82.1465A2
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 13 62 8 589 813 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 840 |
| Kabellengte [mm] | 690 |
| Aantal contacten | 2 |
| Alternatief artikel | 82.1465A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Recht, AV41 12B591 CB, na roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | AV41 12B591 CB |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Gebogen, AB3A 12B591 AA, na roetfilter, GENUINE
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | AB3A 12B591 AA |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 950 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Recht, AB39 12B591 AA, Na katalysator, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | AB39 12B591 AA |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Recht, 22 64 003 96R, na roetfilter
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 95520963, 22 64 003 96R |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Grijs |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Recht, 39221 2F700, na roetfilter, OE EQUIVALENT
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 39221 2F700 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Voor artikelnummer | 82.1539A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Recht, 04L 906 088 GP, GENUINE
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 GP |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 400 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Recht, 04L 906 088 GF, GENUINE
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 GF |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 420 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Recht, 39220 27450, GENUINE, Ovaal
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 39220 27450 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 340 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Alternatief artikel | 82.221A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
L Form, voor roetfilter, OE EQUIVALENT
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 5801356474 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Alternatief artikel | 82.2284A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
GENUINE, 161 542 34 17, M14x1,5 mm, Hoekig
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 161 542 34 17 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met schroefverbinding, T-vorm (T-stuk), 04L 919 565, GENUINE
| Aansluiting/Klemmen | Met schroefverbinding |
| Vorm | T-vorm (T-stuk) |
| Voor OE nummer | 04L 919 565 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Recht, GENUINE
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 1797768 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 675 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Recht, GENUINE
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 55595727 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Gebogen, 3923004OS0, GENUINE
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 3923004OS0 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Recht, 059906088DA, GENUINE
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 059906088DA |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, voor turbolader, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 720 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 710 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, na roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 825 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, na roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 825 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, voor katalysator, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 335 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, na roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 930 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, na roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 520 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 465 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, voor turbolader, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 405 |
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 365 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, voor roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 1230 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, na roetfilter, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 330 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
