Temperatuursensor
Een binnentemperatuursensor regelt de temperatuur binnen de motorruimte. Binnen de motorruimte zorgen de sensoren dat de motor van de auto goede prestaties blijft leveren. De sensoren worden door bekabeling erg goed op elkaar afgesteld dat het al snel te merken is als hier iets mis mee is. Zo kan de auto slechter starten of onregelmatig lopen. Waar de temperatuursensor zich precies bevindt, hangt af van het type auto. Het kan ook zijn dat u uw sensor vervangt en dat deze het nog steeds niet doet, dan kan het zijn dat de bekabeling defect is en deze vervangen moeten worden. Heeft u vragen over temperatuursensoren en wat er precies vervangen moet worden, dan kunt u contact opnemen met onze helpdesk. Als u zeker weet wat u precies moet hebben aan onderdelen, kunt u deze eenvoudig bestellen op carpartsdirect.be
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 25186240 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Geschroefd, 1/8
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 91138061 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M14x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 12621710535 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Euro 6
| Hoogte [mm] | 24,89 |
| Breedte [mm] | 39,62 |
| Lengte [mm] | 365 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Emissienorm | Euro 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14x1,5, Ronde stekker
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Type stekker | Ronde stekker |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, M 10x1
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M 12x1.5, bruin
| Schroefdraadmaat | M 12x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Bruin |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bruin
| Voor OE nummer | 8200929533 |
| Totale lengte [mm] | 380 |
| Kabellengte [mm] | 225 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Lichtblauw
| Voor OE nummer | 8200420763 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Voor OE nummer | 8200693945 |
| Totale lengte [mm] | 845 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4M0906088AR, Met kabel, D-vorm
| Voor OE nummer | 4M0906088AR |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met kabel
| Voor OE nummer | 8942560190 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 8982060940 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1883298 |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 46342336 |
| Totale lengte [mm] | 337 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5 mm, 19 mm, zwart
| Voor OE nummer | 9182205 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kabellengte [mm] | 260 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5 mm, zwart
| Voor OE nummer | 9465042050 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1K0907543G, voor voertuigen met automatische airco, Zonder kabel, rechthoekig
| Voor OE nummer | 1K0907543G |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
D-vorm
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ovaal
| Totale lengte [mm] | 1490 |
| Kabellengte [mm] | 1270 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
