Temperatuurschakelaar
Het is heel belangrijk dat de temperatuur van uw koelvloeistof laag is. De koelvloeistof moet er namelijk voor zorgen dat de motor gekoeld wordt wanneer deze een hoge temperatuur heeft. Om deze temperatuur te regelen bevindt zich in de auto een schakelaar. Middels deze schakelaar kan de temperatuur worden aangepast naar de juiste temperatuur. Carpartsdirect.be verkoopt originele auto-onderdelen een heeft een breed aanbod temperatuur schakelaars tegen scherpe prijzen.
191919521B, M10x1 mm, lichtblauw, 19 mm
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Voor OE nummer | 191919521B |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Kleur | Lichtblauw |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
M14x1,25 mm, 20 mm, rechthoekig
| Schakelpunt [°C] | 50 |
| Voor OE nummer | 024276 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Roze |
| Stekkerkleur | Zwart |
M10x1 mm, lichtblauw, 19 mm
| Schakelpunt [°C] | 90 |
| Voor OE nummer | 535919521 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Kleur | Lichtblauw |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
Rechthoekig, groen, wit
| Schakelpunt [°C] | 112, 107 |
| Voor OE nummer | 7210731 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Groen |
| Stekkerkleur | Wit |
M14x1,25 mm, 20 mm, rechthoekig
| Schakelpunt [°C] | 112 |
| Voor OE nummer | 133840 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
M14x1,25 mm, 20 mm, rechthoekig
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Voor OE nummer | 133827 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Roze |
| Stekkerkleur | Groen |
M14x1,5 mm, zwart, 22 mm
| Voor OE nummer | 0065459124 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 100 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
NTC, blauw
| Schakelpunt [°C] | 88 |
| Voor OE nummer | 1669990 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Uitschakelpunt (°C) | 93 |
| Stekkerkleur | Blauw |
M16x1,5mm, Ovaal
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Voor OE nummer | 4500057 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5mm |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Bruin |
M22x1,5 mm, 29 mm, Met kabel
| Schakelpunt [°C] | 97, 82 |
| Voor OE nummer | 7701038848 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 82, 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
M12x1,5 mm, 24 mm, Ovaal
| Voor OE nummer | 9144143 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Bruin |
M14x1,25 mm, 20 mm, rechthoekig
| Voor OE nummer | 133886 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
M22x1,5
| Temperatuurbereik tot [°C] | 80 |
| Temperatuur van [°C] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
