Temperatuurschakelaar
Het is heel belangrijk dat de temperatuur van uw koelvloeistof laag is. De koelvloeistof moet er namelijk voor zorgen dat de motor gekoeld wordt wanneer deze een hoge temperatuur heeft. Om deze temperatuur te regelen bevindt zich in de auto een schakelaar. Middels deze schakelaar kan de temperatuur worden aangepast naar de juiste temperatuur. Carpartsdirect.be verkoopt originele auto-onderdelen een heeft een breed aanbod temperatuur schakelaars tegen scherpe prijzen.
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 96 |
| Schakelpunt tot [°C] | 88 |
M 10x1, wit
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
M 16x1,5
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 85 |
M 16x1,5
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 90 |
| Schakelpunt tot [°C] | 85 |
M 16x1,5
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 90 |
| Schakelpunt tot [°C] | 85 |
M 14x1,5
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 110 |
| Schakelpunt tot [°C] | 105 |
M 22x1,5
| Temperatuurbereik tot [°C] | 105, 95 |
| Temperatuur van [°C] | 100, 90 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
M 14x1,5, wit, zwart
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 3 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
M 14x1,5, grijs
| Temperatuurbereik tot [°C] | 92, 85 |
| Temperatuur van [°C] | 87, 75 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 3 |
Met dubbele thermoschakelaar, M14x1,5, zwart
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Schakelpunt [°C] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Schakelpunt van [°C] | 97 |
| Schakelpunt tot [°C] | 92 |
Automatische versnellingsbak, M 22x1,5
| Schakelpunt [°C] | 79 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 88 |
| Schakelpunt tot [°C] | 83 |
M 14x1,5
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Aantal contacten | 1 |
M 16x1,5
| Kabellengte [mm] | 185 |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 85 |
| Schakelpunt tot [°C] | 80 |
Zwart/grijs
| Kleur | Zwart/grijs |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 100 |
| Schakelpunt tot [°C] | 95 |
Zwart, met veer, Met pakking
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer, Met pakking |
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 95 |
| Inschakelpunt [°C] | 100 |
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 70 |
| Inschakelpunt [°C] | 75 |
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 77 |
| Inschakelpunt [°C] | 82 |
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 80 |
| Inschakelpunt [°C] | 85 |
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 83 |
| Inschakelpunt [°C] | 88 |
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Inschakelpunt [°C] | 92 |
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 90 |
| Inschakelpunt [°C] | 95 |
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Inschakelpunt [°C] | 92 |
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 81, 74 |
| Inschakelpunt [°C] | 93, 85 |
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 91, 84 |
| Inschakelpunt [°C] | 95, 102 |
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 81 |
| Inschakelpunt [°C] | 92 |
M 22 x 1,5 mm, grijs, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Kleur | Grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 84 |
| Inschakelpunt [°C] | 95 |
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 100 |
| Inschakelpunt [°C] | 105 |
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 83 |
| Inschakelpunt [°C] | 88 |
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Inschakelpunt [°C] | 97 |
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 85, 81 |
| Inschakelpunt [°C] | 92, 88 |
