Temperatuurschakelaar
Het is heel belangrijk dat de temperatuur van uw koelvloeistof laag is. De koelvloeistof moet er namelijk voor zorgen dat de motor gekoeld wordt wanneer deze een hoge temperatuur heeft. Om deze temperatuur te regelen bevindt zich in de auto een schakelaar. Middels deze schakelaar kan de temperatuur worden aangepast naar de juiste temperatuur. Carpartsdirect.be verkoopt originele auto-onderdelen een heeft een breed aanbod temperatuur schakelaars tegen scherpe prijzen.
006 545 91 24, M14 x 1,5
| Schakelpunt [°C] | 98, 104 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 006 545 91 24 |
| Lengte [mm] | 55 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, groen, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Kleur | Groen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), O-ring
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Vorm | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 5,6 |
| Buitendiameter [mm] | 9,6 |
| Dikte [mm] | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14x1,5, geel, 22 mm, Met pakking
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Kleur | Geel |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechthoekig, zwart
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Voor OE nummer | 7355021 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21 mm, Ovaal, zwart
| Schakelpunt [°C] | 45 |
| Voor OE nummer | 99452677 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5 mm, 29 mm, Platte stekker
| Schakelpunt [°C] | 75 |
| Voor OE nummer | 60506988 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 85 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5 mm, 29 mm, Ovaal
| Schakelpunt [°C] | 82 |
| Voor OE nummer | 7586250 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5 mm, 29 mm, rechthoekig
| Schakelpunt [°C] | 85 |
| Voor OE nummer | 126423 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 95 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Wit |
| Stekkerkleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5 mm, 29 mm, Ovaal
| Schakelpunt [°C] | 82 |
| Voor OE nummer | 50111 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5 mm, 17 mm, Ovaal
| Schakelpunt [°C] | 85 |
| Voor OE nummer | 8942841010 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Uitschakelpunt (°C) | 90 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6U0959481A, M22x1,5 mm, 29 mm, Ovaal
| Schakelpunt [°C] | 102, 85 |
| Voor OE nummer | 6U0959481A |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92, 95 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rond, zwart
| Schakelpunt [°C] | 92, 82 |
| Voor OE nummer | 7738581 |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5 mm, 29 mm, Rond
| Schakelpunt [°C] | 110, 95 |
| Voor OE nummer | 820037 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 105, 100 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5 mm, 24 mm, Ovaal
| Schakelpunt [°C] | 100, 75 |
| Voor OE nummer | 61318386135 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 95, 80 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5 mm, 29 mm, Platte stekker
| Schakelpunt [°C] | 67 |
| Voor OE nummer | 024212 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 82 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,25 mm, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 024283 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Paars |
| Stekkerkleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,25 mm, 19 mm, Rond
| Voor OE nummer | 7700823512 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechthoekig, wit, blauw
| Voor OE nummer | 021919369 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Kleurmarkering | Wit |
| Stekkerkleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,30 |
| Nettogewicht [g] | 57 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,50 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5
| Nettogewicht [g] | 86 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 35 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 70,0 |
| Inschakelpunt [°C] | 75,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 46 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Draaimoment [Nm] | 32 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 50 |
| Inschakelpunt [°C] | 55 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,00 |
| Nettogewicht [g] | 48 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 32 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Uitschakelpunt (°C) | 60 |
| Inschakelpunt [°C] | 65 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 49 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 75 |
| Inschakelpunt [°C] | 85 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M 10 x 1,0, Met afdichtring, Platte stekker
| Schakelpunt [°C] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1,0 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kleurmarkering | Rood |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 10 x 1,0, Platte stekker, blauw
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1,0 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kleurmarkering | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 10 x 1,0, Met afdichtring, Platte stekker, geel
| Schakelpunt [°C] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1,0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kleurmarkering | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 22 x 1,5, Met afdichtring, Hoekig
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 84 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Inschakelpunt [°C] | 95 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 22 x 1,5, Met afdichtring, zwart
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 88, 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Inschakelpunt [°C] | 93, 85 |
| Aantal schakelstappen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 22 x 1,5, Met afdichtring, Platte stekker
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 70 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Type stekker | Platte stekker |
| Inschakelpunt [°C] | 75 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 22 x 1,5, Met afdichtring, Platte stekker
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 75 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Type stekker | Platte stekker |
| Inschakelpunt [°C] | 80 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
