Temperatuurschakelaar
Het is heel belangrijk dat de temperatuur van uw koelvloeistof laag is. De koelvloeistof moet er namelijk voor zorgen dat de motor gekoeld wordt wanneer deze een hoge temperatuur heeft. Om deze temperatuur te regelen bevindt zich in de auto een schakelaar. Middels deze schakelaar kan de temperatuur worden aangepast naar de juiste temperatuur. Carpartsdirect.be verkoopt originele auto-onderdelen een heeft een breed aanbod temperatuur schakelaars tegen scherpe prijzen.
OE EQUIVALENT, 001 540 31 45, M22x1,5 mm, 29 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 97 |
| Openingstemperatuur | 92 |
| Voor OE nummer | 001 540 31 45 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 61 31 9 401 973, M14x1,5 mm, 24 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 105 |
| Openingstemperatuur | 110 |
| Voor OE nummer | 61 31 9 401 973 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, MR204394, M22x1,5 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Sluittemperatuur [°C] | 87 |
| Openingstemperatuur | 80 |
| Voor OE nummer | MR204394, 30873010 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Voor artikelnummer | 82.417 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 25360 37100, M16x1,5 mm, 21 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 85 |
| Openingstemperatuur | 80 |
| Voor OE nummer | 25360 37100 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 89428 41010, M16x1,5 mm, 17 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 90 |
| Openingstemperatuur | 85 |
| Voor OE nummer | 89428 41010 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, CDU1490, 37773 PDD E11, wit
| Kwaliteit | GENUINE |
| Sluittemperatuur [°C] | 115 |
| Openingstemperatuur | 105 |
| Voor OE nummer | CDU1490, 37773 PDD E11 |
| Kleur | Wit |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Rood |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M22x1,5 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 87 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 7586250, 1341028 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
GENUINE, 0242 86, M14x1,25 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Voor OE nummer | 0242 86 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Geel |
| Stekkerkleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
GENUINE, SE 127 952 600B, M22x1,5 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Sluittemperatuur [°C] | 90 |
| Openingstemperatuur | 80 |
| Voor OE nummer | SE 127 952 600B, 60503687 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, M22x1,5 mm, 29 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Sluittemperatuur [°C] | 82 |
| Openingstemperatuur | 67 |
| Voor OE nummer | 0242.12 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, 034 919 369 A, M10x1 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schakelpunt [°C] | 85 |
| Voor OE nummer | 034 919 369 A |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Grijs |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M22x1,5 mm, 29 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 100 |
| Openingstemperatuur | 105 |
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Voor OE nummer | 90376209 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 115 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, M22x1,5 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Sluittemperatuur [°C] | 105 |
| Openingstemperatuur | 100 |
| Voor OE nummer | 90277288, 1341017 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 96 009 503, 35331 86CB0, M22x1,5 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 95 |
| Openingstemperatuur | 85 |
| Voor OE nummer | 96 009 503, 35331 86CB0 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Wit |
| Stekkerkleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 95VW 8B607 GA, 1H0 959 481 B, M22x1,5 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 95 |
| Openingstemperatuur | 90 |
| Schakelpunt [°C] | 102 |
| Voor OE nummer | 95VW 8B607 GA, 1H0 959 481 B |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 97 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 701 959 481 C, M22x1,5 mm, 29 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 80 |
| Openingstemperatuur | 75 |
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 701 959 481 C |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 82 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, M16x1,5 mm, 21 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Voor OE nummer | 46478259 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M14x1,5 mm, Ovaal
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Voor OE nummer | 46406747 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M22x1,5 mm, 29 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 105 |
| Openingstemperatuur | 110 |
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Voor OE nummer | 90506499 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 115 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, blauw
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 90, 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
M14 x 1,5, Messing
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 95, 100 |
| Lengte [mm] | 50 |
| Materiaal | Messing |
| Sleutelwijdte | 22 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, grijs
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 87, 92 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Kleurmarkering | Grijs |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, zwart
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 99, 91 |
| Kleurmarkering | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 107 |
| Temperatuur van [°C] | 95 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 98, 103 |
| Sleutelwijdte | 29 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 82, 92 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Met afdichtring, rechthoekig
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Schakeltemperatuur 1 van [°C] | 95 |
| Schakeltemperatuur 1 tot [°C] | 84 |
| Schakeltemperatuur 2 van [°C] | 102 |
| Schakeltemperatuur 2 tot [°C] | 92 |
M22 x 1,5, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 95, 100 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 97, 92, 87 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Blauw, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, bruin
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Openingstemperatuur | 93 |
| Kleur | Bruin |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schakeltemperatuur 1 van [°C] | 100 |
| Schakeltemperatuur 1 tot [°C] | 94 |
| Schakeltemperatuur 2 van [°C] | 110 |
| Schakeltemperatuur 2 tot [°C] | 95 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
