Temperatuurschakelaar
Het is heel belangrijk dat de temperatuur van uw koelvloeistof laag is. De koelvloeistof moet er namelijk voor zorgen dat de motor gekoeld wordt wanneer deze een hoge temperatuur heeft. Om deze temperatuur te regelen bevindt zich in de auto een schakelaar. Middels deze schakelaar kan de temperatuur worden aangepast naar de juiste temperatuur. Carpartsdirect.be verkoopt originele auto-onderdelen een heeft een breed aanbod temperatuur schakelaars tegen scherpe prijzen.
OE EQUIVALENT, 1264 43, M22x1,5 mm, 29 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 92 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Voor OE nummer | 1264 43 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Groen |
| Stekkerkleur | Blauw |
OE EQUIVALENT, M16x1,5 mm, 22 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Voor OE nummer | 7588920 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
OE EQUIVALENT, M12x1,5 mm, 21 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Voor OE nummer | 46478260 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
GENUINE, M8x1,25 mm, 21 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 130 |
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Voor OE nummer | 46409675 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
OE EQUIVALENT, 95VW 8B607 DA, 701 919 369 E, rechthoekig
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Schakelpunt [°C] | 112, 107 |
| Voor OE nummer | 95VW 8B607 DA, 701 919 369 E |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Groen |
| Stekkerkleur | Wit |
OE EQUIVALENT, PRC3359, 002 545 79 34
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 110 |
| Openingstemperatuur | 115 |
| Voor OE nummer | PRC3359, 4086724, 002 545 79 34 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
OE EQUIVALENT, M22x1,5 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 87 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Schakelpunt [°C] | 95 |
| Voor OE nummer | 90341759, 30853464 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 90 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Grijs |
OE EQUIVALENT, M22x1,5 mm, 29 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 90 |
| Openingstemperatuur | 95 |
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Voor OE nummer | 90357304 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 115 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Wit |
OE EQUIVALENT, M22x1,5 mm, zwart
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 100 |
| Kabellengte [mm] | 105 |
| Openingstemperatuur | 105 |
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Voor OE nummer | 90482428 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 115 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
OE EQUIVALENT, M22x1,5 mm, 29 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 100 |
| Openingstemperatuur | 95 |
| Schakelpunt [°C] | 105 |
| Voor OE nummer | 90506498 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 100 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Kleurmarkering | Bruin |
| Stekkerkleur | Wit |
OE EQUIVALENT, 21 mm, Ovaal
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 180 |
| Schakelpunt [°C] | 45 |
| Voor OE nummer | 99452677 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
M16x1.5, groen
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Kleurmarkering | Groen |
M16x1.5, groen
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 93 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Kleurmarkering | Groen |
M16x1.5, zwart
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kleurmarkering | Zwart |
M16x1.5, bruin
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kleurmarkering | Bruin |
M16x1.5, Met afdichtring, wit
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Wit |
M18x1.5, Met afdichtring, bruin
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 93 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Bruin |
M16x1.5, Met afdichtring, wit
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Wit |
M22x1,5, Met afdichtring
| Schakelpunt [°C] | 82, 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
13 41 026, M22x1,5, Met afdichtring
| Schakelpunt [°C] | 90, 95, 100, 105 |
| Voor OE nummer | 13 41 026 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 56 |
| Voor OE nummer | 1079339 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
004 545 5524, M14 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 40 |
| Nominale temperatuur [°C] | 97 |
| Schakelpunt [°C] | 97 |
| Voor OE nummer | 004 545 5524 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
