Temperatuurschakelaar
Het is heel belangrijk dat de temperatuur van uw koelvloeistof laag is. De koelvloeistof moet er namelijk voor zorgen dat de motor gekoeld wordt wanneer deze een hoge temperatuur heeft. Om deze temperatuur te regelen bevindt zich in de auto een schakelaar. Middels deze schakelaar kan de temperatuur worden aangepast naar de juiste temperatuur. Carpartsdirect.be verkoopt originele auto-onderdelen een heeft een breed aanbod temperatuur schakelaars tegen scherpe prijzen.
Sluiter, M 22 x 1,5, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 100 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, open sensorconstructie
| Temperatuurbereik tot [°C] | 92, 87 |
| Temperatuur van [°C] | 97, 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, open sensorconstructie
| Temperatuurbereik tot [°C] | 93, 85 |
| Temperatuur van [°C] | 98, 90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, open sensorconstructie
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 90, 95 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechthoekig, blauw
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
| Stekkerkleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 97, 92 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
M22x1,5 mm, 29 mm, rechthoekig
| Schakelpunt [°C] | 92 |
| Voor OE nummer | 9629968880 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 97 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, open sensorconstructie
| Temperatuurbereik tot [°C] | 96, 92 |
| Temperatuur van [°C] | 101, 97 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, open sensorconstructie
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 77, 88 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 43 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 80 |
| Inschakelpunt [°C] | 85 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechthoekig
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 22 x 1,5, Met afdichtring, zwart, Platte stekker
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 110 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Type stekker | Platte stekker |
| Inschakelpunt [°C] | 115 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Met afdichtring, zwart
| Temperatuurbereik tot [°C] | 95 |
| Temperatuur van [°C] | 90 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, 13 41 002
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 95, 100 |
| Voor OE nummer | 13 41 002 |
| Sleutelwijdte | 29 |
Zwart
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter [mm] | 5,6 |
| Buitendiameter [mm] | 9,7 |
| Dikte [mm] | 2 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Met afdichtring, Driehoekig
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Schakeltemperatuur 1 van [°C] | 87 |
| Schakeltemperatuur 1 tot [°C] | 97 |
| Schakeltemperatuur 2 van [°C] | 97 |
| Schakeltemperatuur 2 tot [°C] | 102 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5, zwart, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 105 |
| Schakelpunt tot [°C] | 90 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 90, 95, 100, 105 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
18 mm, open sensorconstructie
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 87, 92 |
| Schroefdraadmaat | 18 mm |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
Sluiter, M 22 x 1,5, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kleurmarkering | Geel (amber) |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 97 |
Sluiter, M 16 x 1,5, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 85 |
| Schakelpunt tot [°C] | 90 |
Sluiter, M 22 x 1,5, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 82 |
| Schakelpunt tot [°C] | 92 |
Sluiter, Met thermoschakelaar, M 22 x 1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Schakelaar | Met thermoschakelaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Draadtype | Met metrische schroefdraad |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 97 |
Schakelaar, omschakelen, Met dubbele thermoschakelaar, M 22 x 1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Schakelaar, omschakelen |
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 105 |
| Schakelpunt tot [°C] | 120 |
Sluiter, Dubbele uitlaat, Met dubbele thermoschakelaar, M 22 x 1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter, Dubbele uitlaat |
| Schakelaar | Met dubbele thermoschakelaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 87 |
| Schakelpunt tot [°C] | 97 |
