Temperatuurschakelaar
Het is heel belangrijk dat de temperatuur van uw koelvloeistof laag is. De koelvloeistof moet er namelijk voor zorgen dat de motor gekoeld wordt wanneer deze een hoge temperatuur heeft. Om deze temperatuur te regelen bevindt zich in de auto een schakelaar. Middels deze schakelaar kan de temperatuur worden aangepast naar de juiste temperatuur. Carpartsdirect.be verkoopt originele auto-onderdelen een heeft een breed aanbod temperatuur schakelaars tegen scherpe prijzen.
Rood
| Kleurmarkering | Rood |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 65, 55 |
M22 x 1,5, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 101 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Schakelpunt [°C] | 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 98, 104 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 55 |
| Sleutelwijdte | 22 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met veer, Met pakking
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer, Met pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 90 |
| Inschakelpunt [°C] | 95 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 95 |
| Inschakelpunt [°C] | 100 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Inschakelpunt [°C] | 92 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 22 x 1,5 mm, zwart, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 91, 84 |
| Inschakelpunt [°C] | 95, 102 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 22 x 1,5 mm, bruin, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Kleur | Bruin |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 84 |
| Inschakelpunt [°C] | 95 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M22*1.5, S29, rechthoekig
| Schroefdraadmaat | M22*1.5 |
| Sleutelwijdte | S29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22*1.5, S29, rechthoekig
| Schroefdraadmaat | M22*1.5 |
| Sleutelwijdte | S29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22*1.5, S29, Driehoekig
| Schroefdraadmaat | M22*1.5 |
| Sleutelwijdte | S29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22*1.5, S29, rechthoekig
| Schroefdraadmaat | M22*1.5 |
| Sleutelwijdte | S29 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22*1.5, S29, rechthoekig
| Schroefdraadmaat | M22*1.5 |
| Sleutelwijdte | S29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10*1, S22, rechthoekig
| Schroefdraadmaat | M10*1 |
| Sleutelwijdte | S22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechthoekig
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18*1.5, S24, rechthoekig
| Schroefdraadmaat | M18*1.5 |
| Sleutelwijdte | S24 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22*1.5, S29, rechthoekig
| Schroefdraadmaat | M22*1.5 |
| Sleutelwijdte | S29 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, rood
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Rood |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 40, 30 |
M14 x 1,5, wit
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 99, 91 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kleurmarkering | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, open sensorconstructie
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
| Schakeltemperatuur 1 van [°C] | 94 |
| Schakeltemperatuur 1 tot [°C] | 84 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Schakelpunt van [°C] | 100 |
| Schakelpunt tot [°C] | 95 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 42 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Draaimoment [Nm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 65 |
| Inschakelpunt [°C] | 70 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
