Stuurbekrachtigingspomp: 19% voordeel
Een servopomppoelie koopt u simpel bij carpartsdirect.be.
Hydraulisch, ZF
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 130 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 130 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 105 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 100 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 130 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 128 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 85 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 110 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 115 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 90 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 128 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, TRW, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor fabrikant | TRW |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Niet voor fabrikant | KOYO/SMI |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 266,20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoekig, Hydraulisch, SAGINAW, ZF
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Adaptervorm | Driehoekig |
| Breedte [mm] | 105,0 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Lees de montagehandleiding | |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW, ZF |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 130 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor OE nummer | 1629096180 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 108,90 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, 8200838037+, Saginaw
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 7700115621, 8200838037+ |
| Voor fabrikant | Saginaw |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Aantal groeven | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schottenpomp
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Bedrijfsdruk [bar] | 72 |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16x1,5, M26x1,5, Hydraulisch
| Nettogewicht [g] | 5600 |
| Schroefdraad uitgang | M16x1,5 |
| Schroefdraad ingang | M26x1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 1589925 |
| Druk (bar) | 135 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Triangle, M16 X 1.5mm (Female), M18 X 1.5mm (Female), Hydraulisch
| Ribbenaantal | 5 |
| Spiebaan | Triangle |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | M18 X 1.5mm (Female) |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18, Hydraulisch, Zonder riemschijf, 2 jaar garantie
| Schroefdraadmaat 1 | M18 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Triangle, M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch
| Spiebaan | Triangle |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Kayaba |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 7,34 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16 X 1.5mm (Female), Hydraulisch, V-riemschijf, Met expansievat
| Ribbenaantal | 6 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 131 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met expansievat |
| Aantal groeven | 6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, SAGINAW
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16 x 1.5mm (Female), 15mm Hose Connection, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Aansluittechniek | M16 x 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 15mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch
| Spiebaan | Triangle |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 129 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 128 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, VISTEON, V-riemschijf, Zonder expansievat
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | VISTEON |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 137 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Aantal groeven | 6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf
| Bedrijfsdruk [bar] | 128 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 128 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 128 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, VISTEON, V-riemschijf, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | VISTEON |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 137 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
