Stuurbekrachtigingspomp: 19% voordeel
Een servopomppoelie koopt u simpel bij carpartsdirect.be.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 95 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, KAYABA
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | KAYABA |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, KAYABA
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | KAYABA |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 135 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 110 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 95 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, TRW, voor voertuigen met stuurhoeksensor aan stuurkolom
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor fabrikant | TRW |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stuurhoeksensor aan stuurkolom |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5, Hydraulisch, Schottenpomp
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 32 |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, KAYABA
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | KAYABA |
| Druk (bar) | 110 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 146,41 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, 4007LF, Saginaw
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 4007LF |
| Voor fabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor OE nummer | 1629096180 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 108,90 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, 8200838037+, Saginaw
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 7700108973, 8200838037+ |
| Voor fabrikant | Saginaw |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18x1,5, M26x1,5, Hydraulisch, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [g] | 2150 |
| Schroefdraad uitgang | M18x1,5 |
| Schroefdraad ingang | M26x1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 180 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5, M26x1,5, Hydraulisch, 001 460 8080
| Nettogewicht [g] | 2165 |
| Schroefdraad uitgang | M16x1,5 |
| Schroefdraad ingang | M26x1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 001 460 8080 |
| Druk (bar) | 180 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 3042 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, SAGINAW
| Ribbenaantal | 5 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 92 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf, Zonder expansievat, Schottenpomp
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, VISTEON, V-riemschijf, Zonder expansievat
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | VISTEON |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 137 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Aantal groeven | 6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF, voor stuur links/rechts, V-riemschijf
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8,5 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 77 |
| Diameter persleidingaansluiting [mm] | 7,9 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 15,9 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 123,5 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M16 X 1.5mm (Female), 18mm Hose Connection, Hydraulisch, VISTEON
| Ribbenaantal | 6 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 18mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | VISTEON |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch
| Spiebaan | Triangle |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Zonder riemschijf, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Ribbenaantal | 6 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 105 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 128 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Hydraulisch, Kayaba, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 3 |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Kayaba |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 107 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, ZF, Zonder riemschijf
| Ribbenaantal | 3 |
| Spiebaan | Triangle |
| Voor steekwielbouten diameter van [mm] | 50 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Screw In, Hydraulisch, FOMOCO, voor stuur links/rechts
| Aansluittechniek | Screw In |
| Let op technische data | |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | FOMOCO |
| Druk (bar) | 130 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 X 1.5mm (Female), Hydraulisch, SAGINAW, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 141 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met expansievat |
| Aantal groeven | 6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18, M18 x 1,5, M26 x 1,5
| Positie / graad | 36 |
| Steek wielbouten (mm) | 104 |
| Gatdiameter [mm] | 11 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M18 |
| Binnendraad [mm] | M18 x 1,5, M26 x 1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 11 |
| Druk (bar) | 180 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
