Zoekresultaten "S65"
C5, PORSCHE C20, VW TL 525 77, VW 508 00
| ACEA specificaties | C5 |
| Fabrieksadvies voor olie | PORSCHE C20, VW TL 525 77, VW 508 00, VW 509 00 |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Breedte [mm] | 580,0 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [km] | 30000 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen met service intervalverlenging |
C5, PORSCHE C20, VW TL 525 77, VW 508 00
| ACEA specificaties | C5 |
| Fabrieksadvies voor olie | PORSCHE C20, VW TL 525 77, VW 508 00, VW 509 00 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| Bundeltype | Tank |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [km] | 30000 |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen met service intervalverlenging |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 417,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 282,0 |
| Binnendiameter1 [mm] | 170,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16,8 |
AKEBONO, E9 90R 01702/068
| Breedte [mm] | 40 |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Controleteken | E9 90R 01702/068 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 228 |
E9 90R-02A1301/4739
| Breedte [mm] | 25 |
| Controleteken | E9 90R-02A1301/4739 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 420 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 281 |
| Binnendiameter1 [mm] | 15 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 170 |
Gietijzer, 12 X 1, Met geïntegreerde regelaar, Bendix
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 12 X 1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Remsysteem | Bendix |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 31 |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,05 |
Gietijzer, 12 X 1
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 12 X 1 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 54 |
| Zuigerdiameter [mm] | 44,45 |
Gietijzer, 12 X 1
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 12 X 1 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 54 |
| Zuigerdiameter [mm] | 44,45 |
Gietijzer, Met geïntegreerde regelaar, Bendix
| Materiaal | Gietijzer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Remsysteem | Bendix |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,1 |
Gietijzer, Met geïntegreerde regelaar, Bendix
| Materiaal | Gietijzer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Remsysteem | Bendix |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,1 |
Zonder ingebouwde regelaar, Lucas
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Remsysteem | Lucas |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,6 |
Achteras rechts, Achteras links, Gietijzer
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Gietijzer |
| Zuigerdiameter [mm] | 22,2 |
Draairichting met de klok mee, Zonder toplager
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 60 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 130 |
| Bevestigingshoek [graden] | 60 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 11,3 |
| Gatdiameter [mm] | 13 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 33 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13 |
| Klem | 30, 50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 75 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 217 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
Draairichting met de klok mee, Zonder toplager
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 60 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 130 |
| Bevestigingshoek [graden] | 60 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 11,3 |
| Gatdiameter [mm] | 13 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 33 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13 |
| Klem | 30, 50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 75 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 217 |
R90
| Breedte [mm] | 30 |
| Controleteken | R90 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 210 |
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 33,00 |
| Lengte [mm] | 217,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,0 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 75,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
SUMITOMO
| Breedte [mm] | 35 |
| Remsysteem | SUMITOMO |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
Achteras, ECE R90 Approved
| Gewicht [kg] | 1,690 |
| Buitendiameter [mm] | 229 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 40 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
"50" Plug 289, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 4,57 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274, "50" Plug 289 |
| Klem | Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 0 |
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 8,0 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 15 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Nickel GE, SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,74 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,72 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN12YC |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
R90 Homologated, Akebono
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,8 |
| Gewicht [kg] | 1,71 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Remsysteem | Akebono |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 228 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
Achteras rechts, Achteras links, voor voertuigen met trommelrem aan de achteras, Met ontluchtingsklep
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Reminstallatie | Voor voertuigen met trommelrem aan de achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontluchtingsklep |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Zuigerdiameter [mm] | 22,2 |
