×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "S314"
Zoek: S314×
€ 50,13
€ 17,54
Tijdelijk uitverkocht
Vrijwielaandrijving, starter AS-PL SD3080
Draairichting tegen de klok in, PREMIUM LINE
SD3080
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Buitendraad 2 [mm] | 23,30 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 44,70 |
| Binnendiameter [mm] | 9,70 |
| Lengte 1 [mm] | 75 |
| Aantal tanden | 8 |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
€ 48,62
€ 18,48
Tijdelijk uitverkocht
Starter magneetschakelaar AS-PL SS3064(VALEO)
PREMIUM LINE
SS3064(VALEO)
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 258,41
€ 90,45
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp BSG BSG 25-500-008
Mechanisch
BSG 25-500-008
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor artikelnummer | 332417 |
€ 33,58
€ 27,54
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp BSG BSG 65-500-018
Mechanisch, Met afdichtring voor waterpomp, BSG 65-500-018, Plaatstaal
BSG 65-500-018
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring voor waterpomp |
| Componentennummer | BSG 65-500-018 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Plaatstaal |
€ 33,46
€ 27,43
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00068
Pin "50" M5, Draairichting met de klok mee
WST00068
| Nettogewicht [kg] | 3,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 12 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 374,00
€ 374,00
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00164
Pin "30" M8 B+;Pin ", Draairichting met de klok mee
WST00164
| Nettogewicht [kg] | 3,91 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0225 |
| Klem | Pin "30" M8 B+ |
| Pin " | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 83 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 293,92
€ 293,92
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00188
Pin "30" M8;Pin "50", Draairichting met de klok mee
WST00188
| Nettogewicht [kg] | 2,54 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "30" M8 |
| Pin "50" | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 203,80
€ 203,80
Tijdelijk uitverkocht
Starter Hc-Cargo 115426
Draairichting met de klok mee, Gekoppelde aandrijving
115426
| Rondsel-startpositie [mm] | 21,00 |
| Lengte [mm] | 170,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,0 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Gekoppelde aandrijving |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
€ 423,89
€ 161,08
Tijdelijk uitverkocht
Starter Hc-Cargo 115571
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
115571
| Rondsel-startpositie [mm] | 22,00 |
| Lengte [mm] | 238,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,5 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
€ 468,80
€ 192,21
Tijdelijk uitverkocht
Starter Hc-Cargo 115829
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
115829
| Rondsel-startpositie [mm] | 1,00 |
| Lengte [mm] | 236,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
€ 738,48
€ 295,39
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter FAF-10803
Filter insert
FAF-10803
| Lengte [mm] | 351 |
| Breedte [mm] | 215 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
€ 25,29
€ 12,64
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Hc-Cargo F 032 115 829
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
F 032 115 829
| Rondsel-startpositie [mm] | 1,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
€ 384,45
€ 207,60
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
