Zoekresultaten "8 507"
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 865 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 1023 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1013 |
| Breedte [mm] | 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
OLIEKOELER VOOR MOTOR 116i / 118i Motor: B38 B15 A Met filterbehuizing
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Buisdiameter [mm] | 22 |
| Aansluittechniek | QF |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliefiltterbehuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtringen, met oliekoeler, Met filter
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met afdichtringen, met oliekoeler |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gecoat, G53HS-7, 11 31 8 570 649 S2, Bovenaan
| Oppervlakte | Gecoat |
| Distributiekettingdimensie | G53HS-7 |
| Voor OE nummer | 11 31 8 570 649 S2 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aantal schakels | 86 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
Gecoat, G68HS-8, Onder, Gesloten ketting
| Oppervlakte | Gecoat |
| Distributiekettingdimensie | G68HS-8 |
| Inbouwplaats | Onder |
| Aantal schakels | 72 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatische versnellingsbak, Koelribben gesoldeerd, voor voertuigen met/zonder airco, Aluminium
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Uitvoering | Voor voertuigen met/zonder airco |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 348 |
| Materiaal | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, PL127, Met meervoudige riemschijf, Met vrijlooppully
| Diameter [mm] | 60 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL127 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf, Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 7,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 8,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 32,0 |
| Totale lengte [mm] | 96,0 |
Verwarmd, Regelsonde, voor katalysator
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Regelsonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kabellengte [mm] | 350 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Diagnosesonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, Achter, 66 20 6 934 308
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 66 20 6 934 308 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Met aansluitonderdelen, in de brandstoftank, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met aansluitonderdelen |
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
OLIEKOELER VOOR AUTOMATISCHE VERSNELLINGSBAK 114d / 116d / 118d 175x113x45
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Netlengte [mm] | 175 |
| Netbreedte [mm] | 113 |
| Netdiepte [mm] | 45 |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
OLIEKOELER VOOR AUTOMATISCHE VERSNELLINGSBAK 330d / 335d
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
OLIEKOELER VOOR MOTOR 114d / 116d / 118d 115x60x70
| Netlengte [mm] | 115 |
| Netbreedte [mm] | 60 |
| Netdiepte [mm] | 70 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
OLIEKOELER VOOR MOTOR 116i / 118i Motor: B38 B15 A Zonder filterbehuizing
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
OLIEFILTERBEHUIZING 116d/118d/120d/125d
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
BUITENSPIEGEL VOLLEDIG LINKS ASFER. Primer
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Instellen |
| Artikelnummer paar | 5828814 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
TOYOTA, DENSO, 883106A140 ; 88310-6
| Brutogewicht [g] | 7110 |
| Gewicht [g] | 6300 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Hoogte [mm] | 128 |
| Lengte [mm] | 206,5 |
| Voor fabrikant | TOYOTA, DENSO |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 883106A140 |
| 88310-6 | |
| Kwaliteit | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | ND-8 |
| Compressor ID | 10S17C |
| Gevuld | |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 179 |
| Gewicht [g] | 149 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 9628448280 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1485 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 149 |
| Gewicht [g] | 116 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 15400517 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
