×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "8 49 156"
267 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 8 49 156×
Oliefilter Blue Print ADC42103
M20 x 1,5, Opschroeffilter
ADC42103
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 11,87
€ 9,62
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Blue Print ADL142102
M20 x 1,5, Opschroeffilter
ADL142102
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 10,31
€ 4,22
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Sofima S 3274 DR
Opschroeffilter, M 26 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
S 3274 DR
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 127 |
| Schroefdraadmaat | M 26 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 84 |
| Buitendraad 2 [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 76 |
€ 49,10
€ 20,13
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Sofima S 3485 R
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
S 3485 R
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 79,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 56 |
€ 17,47
€ 6,11
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Sofima S 3653 R
M 20 X 1,5 - 6H, Opschroeffilter
S 3653 R
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Schroefdraad uitgang | M 20 X 1,5 - 6H |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 92 |
| Binnendiameter1 [mm] | 57 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
€ 20,62
€ 7,62
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Sofima S 4240 R
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
S 4240 R
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 94 |
| Buitendraad 2 [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 58 |
€ 18,85
€ 6,59
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Sofima S 6900 R
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
S 6900 R
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78 |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter1 [mm] | 61 |
€ 18,71
€ 7,67
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Sofima S 6902 R
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
S 6902 R
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 81,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 57 |
€ 17,51
€ 7,36
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter FOF-10238
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
FOF-10238
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
€ 14,04
€ 7,02
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter FOF-10260
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
FOF-10260
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
€ 9,44
€ 4,72
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Febi Bilstein 1004130
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Plaatstaal
1004130
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
€ 17,87
€ 6,79
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
