×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "101 905 001"
274 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 101 905 001×
Bobine Valeo 245092
Aansluituitvoering M4, Volledig elektronische ontsteking
245092
| Aantal contacten (uitgang) [-polig ] | 2 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering M4 |
| Spoel-ontsteking | Volledig elektronische ontsteking |
€ 51,73
€ 47,59
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Valeo 245165
Bougieschacht bobine, Volledig elektronische ontsteking
245165
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
| Spoel-ontsteking | Volledig elektronische ontsteking |
€ 44,04
€ 38,32
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Valeo 245719
Volledig elektronische ontsteking
245719
| Aantal contacten (uitgang) [-polig ] | 1 |
| Aantal contacten | 4 |
| Spoel-ontsteking | Volledig elektronische ontsteking |
€ 89,82
€ 66,47
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso IW16
IW16TT, 12-12-9-061-444, Crimped SAE, M14x1.25
IW16
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 12-12-9-061-444 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
€ 23,16
€ 17,61
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenassensor Wagner CAS00095
Zwart, Inductie sensor, Zonder kabel
CAS00095
| Aantal nokken | 3 |
| Nettogewicht [kg] | 0,0111 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 4,5 |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht [kg] | 0,0111 |
| Lengte [mm] | 48 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Breedte [mm] | 52 |
| Hoogte [mm] | 88 |
€ 28,10
€ 22,19
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Hitachi 133807
5 jaar garantie, voor volledig elektronische ontsteking
133807
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Spoel-ontsteking | Voor volledig elektronische ontsteking |
€ 42,35
€ 41,08
Tijdelijk uitverkocht
Ontsteking controle unit Hitachi 138007
Zonder ontstekingspoel, Bosch, 5 jaar garantie
138007
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 138701 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ontstekingspoel |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Garantie | 5 jaar garantie |
€ 91,28
€ 38,33
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Hitachi 138419
5 jaar garantie, voor volledig elektronische ontsteking
138419
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Spoel-ontsteking | Voor volledig elektronische ontsteking |
€ 56,87
€ 51,18
Tijdelijk uitverkocht
€ 50,82
€ 43,20
Tijdelijk uitverkocht
€ 37,51
€ 37,51
Tijdelijk uitverkocht
€ 79,86
€ 63,09
Tijdelijk uitverkocht
€ 64,13
€ 53,23
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1458
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 21 mm
1458
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,70 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
€ 33,75
€ 5,74
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1721
TUNING !!! RACING !!, Benzine, M14x1,25, 16 mm
1721
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 21 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Specificatie | TUNING !!! RACING !! |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 45000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 72,33
€ 28,93
Tijdelijk uitverkocht
