×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "100 740 001"
Zoek: 100 740 001×
€ 21,79
€ 21,79
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,79
€ 20,79
Tijdelijk uitverkocht
Poly V-riem Sasic 6PK894
Dynamo
6PK894
| Lengte [mm] | 894 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Voor OE nummer | 128069 |
€ 20,04
€ 20,04
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 205 041
12 14 149, 1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
205 041
| Voor OE nummer | 12 14 149 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 6,69
€ 2,67
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Wix Filters 57035
Opschroeffilter, 3/4-16, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
57035
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
€ 29,96
€ 12,58
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z15
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z15
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
€ 5,72
€ 4,13
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z39
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
Z39
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,4 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | 14 Z-4 AU |
€ 6,09
€ 3,29
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Donaldson P550941
Opschroeffilter, 3/4-16 UN
P550941
| Lengte [mm] | 107 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UN |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
€ 16,34
€ 11,11
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Auger 76639
Filter insert, 3/4" x 16 UNF
76639
| Gewicht [kg] | 0,471 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
€ 37,10
€ 11,87
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Valeo 585255
Filter insert
585255
| Lengte [mm] | 250 |
| Breedte [mm] | 150 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Filter type | Filter insert |
€ 27,56
€ 19,84
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Valeo 586056
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
586056
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
€ 25,65
€ 18,46
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Valeo 586063
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
586063
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
€ 16,24
€ 11,86
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Valeo 586084
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
586084
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
€ 29,79
€ 21,45
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Valeo 586087
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
586087
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 109 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
€ 14,87
€ 10,85
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Valeo 586135
Opschroeffilter
586135
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
€ 12,38
€ 9,04
Tijdelijk uitverkocht
