Zoekresultaten "100 730 001"
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UN
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 93 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UN |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UN
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Lengte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UN |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UN
| Lengte [mm] | 107 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UN |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 61 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 88 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links |
| Materiaal | Staal |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Polyesterweefsel, CR (chloropreenrubber), Stuurbekrachtigingspomp, Getand
| Riemenmateriaal | Polyesterweefsel |
| Basis materiaal | CR (chloropreenrubber) |
| Lengte [mm] | 755 |
| Breedte [mm] | 11,5 |
| Aangedreven aggregaten | Stuurbekrachtigingspomp |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
Polyesterweefsel, CR (chloropreenrubber), Getand, Zijkant open
| Riemenmateriaal | Polyesterweefsel |
| Basis materiaal | CR (chloropreenrubber) |
| Lengte [mm] | 730 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt, Driehoeksdraagarm, Achteras rechts
| Oppervlakte | KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links, Bovenaan |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 57 |
| Openingstemperatuur | 89 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
AVX10X900, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 56 |
| Lengte [mm] | 900 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Type | AVX10X900 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Mechanisch, Met spandemper, spanrol
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 120 |
| Breedte [mm] | 30,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal rollen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met spandemper, spanrol |
Mechanisch, Met spandemper, spanrol
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 120 |
| Breedte [mm] | 30,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal rollen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met spandemper, spanrol |
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 552 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1300 |
| Aantal leidingen | 4 |
Transistorontsteking
| Aantal contacten (uitgang) [-polig ] | 1 |
| Spoel-ontsteking | Transistorontsteking |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 53,5 |
| Openingstemperatuur | 89 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 255 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 790 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1155 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 114 |
| Lengte [mm] | 142 |
| Diameter [mm] | 60 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 161 |
| Gewicht [g] | 131 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 11781721125 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 790 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
