Zoekresultaten "1 211 025"
Doos, R90 Homologated, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Aantal draadeinden | 2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,572 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,414 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,986 |
| Aantal veren | 4 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,08 |
| Breedte [mm] | 95 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 21173 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | FWI204 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren, Bendix, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 117 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Bendix |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 21141 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
G68V, Met draagrails, Met kettingspanner, Gesloten ketting
| Distributiekettingdimensie | G68V |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 70, 98 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
G68V, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G68V |
| Aantal schakels | 98 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G68VCO, G68V, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G68VCO |
| Aantal schakels | 70, 98 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Diameter 2 [mm] | 6 |
| Buisdiameter [mm] | 6 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
| Buitendraad 2 [mm] | 6 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 87 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met druklager
| Diameter [mm] | 200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
O-ring, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Doorsnedevorm | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 9,5 |
| Dikte [mm] | 2 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
T-vorm (T-stuk), 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Vorm | T-vorm (T-stuk) |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Nieuw onderdeel |
Vooras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Bendix, Met anti-kreukplaat
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 116,6 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 58,3 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Bendix |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
G68V, G68VCO, G68V-1, Met kettingspanner, Met draagrails, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G68V, G68VCO, G68V-1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 70, 98 |
| Kleine eenheid | |
| Kettingtype | Simplex, Gesloten ketting |
| Aantal kettingen | 2 |
03H 109 507, Hydraulisch
| Voor OE nummer | 03H 109 507 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
G68V, Bovenaan, Nokkenas, Met kettingspanner
| Distributiekettingdimensie | G68V |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 98 |
| Complete set | |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
Met houder, Knipperlichtautomaat, pinkdoos, 2+1(6)X21W+(2)0..4W
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,60 |
| Nettogewicht [g] | 36 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Relaisfunctie | Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2+1(6)X21W+(2)0..4W |
G68VCO, G68V, rechts, Links, Nokkenas
| Distributiekettingdimensie | G68VCO, G68V |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 70, 98 |
| Kleine eenheid | |
| Kettingtype | Simplex, Gesloten ketting |
Vooras
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte 1 [mm] | 18 |
| Breedte 2 [mm] | 15,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 62 |
| Buitendraad 2 [mm] | 45,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 35 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
M22 x 1,5, Hydraulisch
| Sleutelwijdte | 27 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 69 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Let op de serviceinformatie |
Regelsonde, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 155 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Binnendiameter [mm] | 17,00 |
| Buitendiameter [mm] | 52,0 |
| Binnendiameter [mm] | 17,00 |
| Buitendiameter [mm] | 40,0 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6 |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
V-riem/Poly V-riem, Voetbevestiging, Met meervoudige riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Voetbevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 219 |
V-riem/Poly V-riem, Voetbevestiging, Met vrijlooppully, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Voetbevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 211 |
