Zoekresultaten "09110"
Inductie sensor, Zonder kabel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Weerstand [Ohm] | 700 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opener, M14x1,5, Melkwit
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kleur | Melkwit |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,3 |
Zonder afdichtring
| Sleutelwijdte | 20 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, ZA2701A1
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor fabrikantnummer | ZA2701A1 |
| Gatdiameter [mm] | 27 |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 53,5 |
| Openingstemperatuur | 89 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 89 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, BOSCH, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 138,8 |
| Dikte [mm] | 17,8 |
| Hoogte [mm] | 79,8 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | BOSCH |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met voering
| Diameter [mm] | 185 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, ZA2701A1
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor fabrikantnummer | ZA2701A1 |
| Gatdiameter [mm] | 27 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inductie sensor, Zonder kabel, Rond
| Weerstand [Ohm] | 840 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelsonde, OE EQUIVALENT
| Buiten breedte [mm] | 72,5 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Asafstand [mm] | 54 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 100 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
89465 0H020, 1618 K9, GENUINE
| Geleidingswaarde | 4 |
| Voor OE nummer | 89465 0H020, 1618 K9 |
| Kabellengte [mm] | 180 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 10 X 1, TRW
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 10 X 1 |
| Remsysteem | TRW |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 36,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 25,4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 37 |
| Binnendiameter [mm] | 27 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0mm, M4
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R90
| Breedte [mm] | 139 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Controleteken | R90 |
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-9047
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-9047 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Met fuseekogel, SCA-9111
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Artikelnummer paar | SCA-9111 |
Met behuizing, Male, Luchtfilter
| Spanning (Volt) | 12 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aantal contacten | 6 |
| Type stekker | Male |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D1982-9210, E4 90R-01465/1225, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Zonder toebehoren
| FMSI-code | D1982-9210 |
| Controleteken | E4 90R-01465/1225 |
| Hoogte 1 [mm] | 79,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 79,9 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Bosch |
| Breedte 1 [mm] | 139,1 |
| Breedte 2 [mm] | 139,1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Dikte 2 [mm] | 18 |
| WVA-nummer | 23613 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Links, Plaatstaal
| Hoogte [mm] | 80 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Links |
| Lengte [mm] | 500 |
| Breedte [mm] | 280 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | TC2464 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met trillingsdemper
| Breedte [mm] | 37 |
| Buitendiameter [mm] | 152 |
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VERNET, Zonder behuizing
| Openingstemperatuur | 89 |
| Voor OE nummer | 133727 |
| Voor fabrikant | VERNET |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Sluittemperatuur [°C] | 102 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03C121110A, VERNET, Zonder behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 89 |
| Voor OE nummer | 03C121110A |
| Voor fabrikant | VERNET |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Sluittemperatuur [°C] | 102 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
M14X1.5 RHT
| Conusafmeting [mm] | 17,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14X1.5 RHT |
| Artikelnummer paar | 220310 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
