Zoekresultaten "08200"
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 3,698 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 411 |
| Netbreedte [mm] | 658 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Luchtgekoeld, Zonder klep voor uitlaatgasrecirculatieregeling
| Gewicht [kg] | 5,74 |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klep voor uitlaatgasrecirculatieregeling |
| Uitlaatdiameter [mm] | 61 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 61 |
| Netlengte [mm] | 150 |
| Netbreedte [mm] | 585 |
| Netdiepte [mm] | 95 |
AW4, Fles, Synthetisch, Liter
| Specificatie | AW4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Rood |
DEXRON VI, Fles, Synthetisch, Liter
| Specificatie | DEXRON VI |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Rood |
ZF8, Approval ZF Lifeguar, Fles, Synthetisch
| Specificatie | ZF8, Approval ZF Lifeguar |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Groen |
OE EQUIVALENT, M10x1 mm, 14 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | 0279195011 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Dubbel iridium p2p |
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 825 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Breedte [mm] | 14,24 |
E190R01440/161, AP LOCKHEED
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Gewicht [kg] | 1,382 |
| Breedte [mm] | 38 |
| Controleteken | E190R01440/161 |
| Remsysteem | AP LOCKHEED |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 203 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
-, 728x391x16, 2765000QAH, Zonder droger
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 3600 |
| Gewicht [g] | 2600 |
| Afmeetingen radiateur | 728x391x16 |
| Hoogte [mm] | 391 |
| Breedte [mm] | 728 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Voor OE nummer | 2765000QAH |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Brutogewicht [g] | 5100 |
| Gewicht [g] | 3245 |
| Netdiepte [mm] | 34 |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 459 |
M14x1,5, bruin
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kleurmarkering | Bruin |
Koelribben gesoldeerd
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netlengte [mm] | 585 |
| Netbreedte [mm] | 150 |
| Netdiepte [mm] | 95 |
Lichtblauw, Met pakking, Hoekig
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Kleur | Lichtblauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
ECE-R90
| Breedte [mm] | 38 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 203,2 |
ECE-R90
| Breedte [mm] | 25 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 164,0 |
AP LOCKHEED, E9 90R-01702/063
| Breedte [mm] | 37 |
| Voor fabrikant | AP LOCKHEED |
| Controleteken | E9 90R-01702/063 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 203 |
MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI, Voith H55.6335.XX, MB 236.41 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Rood |
MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI, Voith H55.6335.XX, MB 236.41 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Rood |
Achteras, Met veer
| Diameter [mm] | 164 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
MAZDA ATF A7, Ford WSS-M2C949-A, Ford MERCON ULV, DEXRON ULV
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MAZDA ATF A7, Ford WSS-M2C949-A, Ford MERCON ULV, DEXRON ULV, BMW ATF 7, AISIN WARNER AW-2 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
Achteras, Met voering, Met toebehoren
| Diameter [mm] | 164 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
Blauw, Met afdichtring, Met pakking
| Hoogte [mm] | 51,8 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
M12 x 1,5, blauw
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Blauw |
M12x1,5, blauw, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
M10x1 mm, 14 mm, Ovaal
| Voor OE nummer | 027919501 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
M14x1,5
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
