Zoekresultaten "9 403"
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 660 |
| Breedte [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 226 |
| Breedte [mm] | 204 |
| Hoogte [mm] | 40 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Carbon filter, Set
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 322 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Aantal | 2 |
| Hoeveelheid | Set |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 810 |
| Breedte [mm] | 123 |
| Hoogte [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter
| Filter type | Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 660 |
| Breedte [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 301 |
| Breedte [mm] | 212 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Breedte 1 [mm] | 154 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 290 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 134 |
| Buitendraad 2 [mm] | 162 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 67 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 146 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 1634322 |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 1634321 |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
90243A2, Regelsonde, 7 804 369, GENUINE
| Alternatief artikel | 90243A2 |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 7 804 369 |
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
90270A2, Breedband-lambdasonde, 7 569 930, GENUINE
| Alternatief artikel | 90270A2 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 7 569 930 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Regelsonde, 22690 00Q1C, 22 6A 472 92R, voor katalysator
| Geleidingswaarde | 5 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 22690 00Q1C, 22 6A 472 92R |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 420 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, Vooras rechts, Vooras links
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 250 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13504 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met plunjerclip
| Lengte [mm] | 158 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 57 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| Dikte 1 [mm] | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 390 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 154 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 91 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, Zonder schroeven, Simplex, Gesloten ketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Aantal schakels | 132 |
| Kettingtype | Simplex, Gesloten ketting |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kunststof, Met behuizing, Met pakkingen
| Materiaal | Kunststof |
| Openingstemperatuur | 89 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 90 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. WIT -COUPE/CABRIO
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0640906 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. WIT -COUPE/CABRIO
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0640905 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. GEROOKT +COUPE/CABRIO
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Donker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0642910 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. GEROOKT +COUPE/CABRIO
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Donker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0642909 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel COUPE/CABRIO WIT
| Inbouwplaats | Links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met checkcontrole systeem |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0642936 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Geel, Mercon SP, ATF M-1375.4, BMW ATF 2
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | Mercon SP, ATF M-1375.4, BMW ATF 2, Jaguar Fluid 8432, Ford WSS-M2C938-A |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
