Zoekresultaten "8 746"
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 183 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 106 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 147 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs, Vooras
| Buisdiameter [mm] | 35 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 30 |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 24, 60 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 115 |
| Conusafmeting [mm] | 26 |
| Materiaal | Staal |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Artikelnummer paar | 02546 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M30 x 1,5 RHT, M20 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs, Vooras rechts, Vooras links
| Buisdiameter [mm] | 30 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 23, 80 |
| Buitendiameter [mm] | 53, 20 |
| Dikte [mm] | 90 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 105 |
| Conusafmeting [mm] | 22 |
| Materiaal | Staal |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M28 x 1,5 RHT, M18 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Met rechtse schroefdraad, met kroonmoer en splitpen
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 125 |
| Conusafmeting [mm] | 26 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Artikelnummer paar | 08793 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M30 x 1,5 RHT, M20 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 176 |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met rechtse schroefdraad, met kroonmoer en splitpen
| Dikte [mm] | 107 |
| Breedte [mm] | 35 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 115 |
| Conusafmeting [mm] | 26 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Artikelnummer paar | 18340 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M30 x 1,5 RHT, M20 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 147 |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,3 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71,7 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 130 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met rechtse schroefdraad, met borgmoer, M30 x 1,5 RHT
| Buisdiameter [mm] | 53 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 117 |
| Conusafmeting [mm] | 25 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M30 x 1,5 RHT, M20 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,75, Scharnierwikkel
| Doorsnede van de geleider [mm²] | 0,75 |
| Aantal leidingen | 3 |
| Type stekker | Scharnierwikkel |
| Kabellengte [mm] | 250 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 450 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D580-7586, E1 90R-011099/948, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren
| FMSI-code | D580-7586 |
| Controleteken | E1 90R-011099/948 |
| Hoogte 1 [mm] | 42,6 |
| Hoogte 2 [mm] | 42,6 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Sumitomo |
| Breedte 1 [mm] | 109,7 |
| Breedte 2 [mm] | 109,7 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 15,5 |
| Dikte 2 [mm] | 15,5 |
| WVA-nummer | 21877, 21876, 21875 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M14x1.5, Met rechtse schroefdraad
| Breedte [mm] | 41 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 100 |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 16,1 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M14x1.5, Met rechtse schroefdraad
| Breedte [mm] | 40 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 96 |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 16,1 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M27x1.5, Rubber
| Schroefdraadmaat | M27x1.5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 30 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 33 |
| Diameter o-ring [mm] | 64,7 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Materiaal vouwbalg | Rubber |
M12*1,5, S21, NTC, Female
| Schroefdraadmaat | M12*1,5 |
| Sleutelwijdte | S21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Met pakkingen, zonder oliefilterbehuizing, Watergekoeld
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, zonder oliefilterbehuizing |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder filter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14 |
| Netlengte [mm] | 138 |
| Netbreedte [mm] | 111 |
| Netdiepte [mm] | 48 |
| Ribbenaantal | 10 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Aluminium, Met pakkingen, met oliefiltterbehuizing, Watergekoeld
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, met oliefiltterbehuizing |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 257 |
| Netbreedte [mm] | 144 |
| Netdiepte [mm] | 110 |
| Ribbenaantal | 10 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Aluminium, Met pakkingen, met oliefiltterbehuizing, Watergekoeld
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, met oliefiltterbehuizing |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 257 |
| Netbreedte [mm] | 124 |
| Netdiepte [mm] | 110 |
| Ribbenaantal | 11 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Aansluiting rechts, haaks, Aansluiting links, recht
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Aansluiting rechts, haaks, Aansluiting links, recht, Met pakkingen |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder snelkoppeling |
| Netlengte [mm] | 720 |
| Netbreedte [mm] | 530 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Aansluiting rechts, haaks, Aansluiting links, haaks
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Aansluiting rechts, haaks, Aansluiting links, Zonder pakking |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder snelkoppeling |
| Netlengte [mm] | 700 |
| Netbreedte [mm] | 672 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
53RING, G53HR, G53HP, 0816.H9 S2
| Distributiekettingdimensie | 53RING, G53HR, G53HP |
| Voor OE nummer | 0816.H9 S2 |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HC, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HC |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
